FINALE KUPA SA OGULINOM

Kraj sezone je tu. Službeno se opraštamo tijekom ove subote, u sklopu tradicionalne manifestacije „Dan nogometa Karlovačke županije“. Program se odvija od 19 sati, uvodnu utakmicu odigrat će najmlađe starosne kategorije karlića, gdje će igrati prvak Karlovac 1919 sa selekcijom Lige. Središnji događaj je odigravanje finala županijskog kupa u kojem naši seniori, kao branitelji naslova, igraju od 20.15 sati protiv Ogulina.

Održavanjem ovog subotnjeg svečanog nogometnog dana na Stadionu Branko Čavlović – Čavlek bit će zaključena sezona 17/18. Prigoda je to da se na odgovarajući način obilježi kraj ove sezone i proglase najuspješniji klubovi – prvaci u svim natjecateljskim kategorijama u županijskim ligama, te najbolji pojedinci. Bit će dodijeljene i zaslužene nagrade i priznanja nogometnim djelatnicima zbog čijeg maksimalnog angažmana i predanog rada klubovi egzistiraju u ovim teškim vremenima. Nagrade su podijeljene u tri kategorije – „Život nogometu“, „Srebrna plaketa NSKŽ-a“ i „Posebno priznanje NSKŽ-a“.