POBJEDA KARLIĆA PROTIV DINAMA (OŠ) NA MAKSIMIRU

Karlići gostovali u Maksimiru.
Najmlađi nogometaši kluba u četvrtak su gostovali kod Dinama u Maksimiru i ostvarili pobjedu 2-0! U vrlo dobroj utakmici protiv renomiranog protivnika karlovački mališani bili su spretniji i sretniji te su pogocima Jarnevića i Brkljačića zasluženo pobijedili. Za NK Karlovac 1919 nastupili su: Antičić, Brkljačić, Podvorec, Vesić, Simić, Beader Trajanovski, Čović, Krašić, Bjelajac, Šebrek, Ružić, Marinković i Jarnević. Treneri Jakovac i Magdić.

Nakon pobjede karlića Karlovca 2:1 protiv momčadi Hajduka na Poljudu 2015. godine (također pod vodstvom trenera Jakovca i Magdića) pobijeđen je i Dinamo. Iako se ne radi o prvim momčadima dva naša najslavnija kluba, ipak pobjede protiv vršnjaka Dinama i Hajduka, koji imaju izvrsne uvjete i rade i treniraju pod paskom vrhunskih trenera, govore o mladim kvalitetnim generacijama i o kvalitetnom radu u školi nogometa NK Karlovca 1919, kako s karlićima, tako i sa svim selekcijama mladeži.