SVI NASLOVI U VITRINAMA NK KARLOVCA 1919

Nakon seniora Karlovca koji su osvojili turnir registriranih klubova NSKŽ i mlade momčadi plavo-bijelih su jednako premoćno osvojile naslove u kategorijama limača (srijeda, 3-1 protiv NK Duge Rese 1929, trener Antonio Magdić), mlađih pionira (četvrtak, 2- protiv Ilovca, trener Nermin Muminović) i karlića (danas – petak, protiv Ilovca, trener Zdravko Jakovac). Dobri rezultati i igra bez ravnopravne konkurencije u županiji u svim uzrastima (kako u svim uzrastima od karlića do juniora u ligama NSKŽ i središta Zagreb – tako i u malom nogometu) odlikuju naš NK Karlovac 1919, stožerni klub grada i županije s bogatom tradicijom. Tako su i druge momčadi limača (3:2P, 0:0, trener Stjepan Lucijanić) i karlića (trener Zdravko Jakovac) osvojile 3. i 4. mjesto u konkurenciji godinu dana starijih kolega.

Seniori Karlovca su nastupali uspješno i na malonogometnom turniru, ali bitno oslabljeni, a veterani nisu imali momčad na turniru veterana, ali su pred svim uzrastima, od najmlađih pa sve do seniora izgleda – bolji dani.