SENIORI REMIZIRALI U KRAPINI

U utakmici 15. kola 3. HNL središte Zagreb seniori remizirali u Krapini s domaćinom Zagorcem 2:2. Plavo bijeli su dva puta vodili i imali dvadesetak minuta igrača više, ali u samoj završnici domaćini dolaze do izjednačenja.

Strijelci za NK Karlovac 1919 bili su Marko Kelava u 15. minuti i Luka Čakarić u 75. minuti, za domaće je dva puta zabio Matija Smrekar u 73. i 90. minuti.

Utakmicu su započeli Bruno Bermanec, Vinko Brumen, Luka Čakarić, Ante Knezović, Vito Vratarić, Daniel Marinić, Marko Luka Maletić, Zlatan Ramić, Marko Dedijer, Ilija Bagarić i Marko Kelava.

U nastavku su svoje minute upisali Deni Bencetić i Antonijo Turkalj, dok su na klupi za pričuve ostali bez minutaže Duško Petrović, Boris Veselić Toni Kurečki i Borna Pausić!