KADETIMA NASLOV JESENSKOG PRVAKA, JUNIORIMA TAKOĐER POBJEDA

JUNIORI

Juniori su u utakmici 14. kola ugostili momčad Vrapča i ostvarili pobjedu rezultatom 2:0. Strijelci su bili Dominik Popovački u 32. minuti i Matteo Goršić u 59 minuti.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Duško Petrović, Ivor Ribar, Rafael Stepinac,  Adrian Žabčić, Niko Polović,  Matteo Goršić, Ivan Miščin, Ivan Raužan, Kristian Adžaga, Patrik Dujmović, Alessandro Matić, Mateo Ljubić, Mihael Šaflin, Dominik Tarbuk, Dominik Popovački i Viktor Markuš pod vodstvom trenera Ante Šulentića.

Izjava: Ivor Ribar.

126437621_396481994808120_3162684360324401882_n

KADETI

Kadeti su u direktnom okršaju za naslov jesenskog prvaka porazili momčad Vrapča rezultatom 2:1. Poveli su plavo bijeli vrlo brzo 2:0 pogotcima Marka Kusanića u 9. minuti i Andre Miličevića u 12. minuti, ali gosti 5 minuta prije kraja smanjuju rezultat. Do kraja utakmice obje momčadi mogli su postići još pogodaka, međutim rezultat se nije mijenjao i plavo bijeli su mogli početi slaviti.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Luka Gregorac, Leon Draganjac, Antonio Cerjak, Josip Blažun, Mihael Malnar , Andro Miličević, Patrik Julian Stipančić, Marko Kusanić, Antonyo Stavljenić, Mate Cindrić, Mateo Spudić, Franko Bogut, Luka Trpčić, Ivan Kusanić, Roko Laskač, Matija Car i Marko Babić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Izjava: Mateo Spudić.