KARLIĆIMA SVE 3 POBJEDE, LIMAČI 3 SLAVILI U DRAGANIĆU

Limači 3

Limači 3 pobijedili su u utakmici 10. kola 2. ŽNL NSKŽ NK Draganić u Draganiću rezultatom 2:0 i tako zasjeli na vrh tablice 2. ŽNL NSKŽ Limači. Po blatnjavom i vodom natopljenim terenom plavo bijeli su se bolje snašli od domaćina. Pogotke su postigli Jeronim Hajsan u 22. minuti i Jakov Šlat u 30. minuti.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Škrtić Matko, Lišnjić Lukas, Mađer Juraj, Lang Filip, Golubić Bruno, Kosovac Teo, Vuković Ivano, Hajsan Jeronim, Ćavar Ivan, Klokočki Max, Mazarek Luka, Duić Grga, Grgeljac Damjan, Fanjak Mata, Šlat Jakov i Požgaj Matija pod vodstvom trenera Željka Stepića.

127159706_126455235716600_6939088736635117832_n 126486533_230225261823631_508381766953214501_n

Karlići 1

Karlići 1 pobijedili obje utakmice ovoga vikenda. U subotu u gradskom derbiju porazili su Ilovac 2:0 golovima Mare Živčića u 35. i 38. minuti. Dan kasnije ostvarili su minimalnu pobjedu na Turnju protiv NK Korane pogotkom Ozrena Glodića u 19. minuti i osigurali naslov jesenskog prvaka.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Tomislav Radić, Marin Vinski, Niko Čavlović, Lovro Vojak, Leon Trgovčić, Vid Žgela, Ivan Šantić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Maro Sabljarić, Ozren Glodić, Matej Spudić, Filip Stubljari Karlo Perinac pod vodstvom trenera Karla Johe.

Izjave Maro živčić i Ozren Glodić.

Karlići 2

Karlići 2 svoju polusezonu završili su gostovanjem u Slunju. Protiv domaćina NK Slunj došli su do sva 3 boda pobjedom 3:1. Strijelci za karliće bili su: Luka Raguž u 8. i 26. minuti i Jakov Jakić u 33. minuti.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Arian Mioković, Ante Kozina, Tomislav Bujević, Jakov Jakić, Luka Raguž, Josip Plavetić, Darian Šemović, Toni Vuglešić, Tin Lišnjić, Vid Lišnjić, Ante Velić, Leon Pešić, Fran Radočaj, Matej Degač, Ivan Đurić, Luka Živković i Leo Peretić pod vodstvom trenera Karla Johe.