PREKID SVIH AKTIVNOSTI

Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske donio je nove epidemiološke mjere radi suzbijanja bolesti Covid-19, koje stupaju na snagu s današnjim danom.

Dio spomenutih mjera odnosi se i na sportska natjecanja. Mjerama su privremeno obustavljena sva sportska natjecanja i treninzi u ekipnim sportovima, osim seniorskih natjecanja prvog i drugog stupnja i juniorskih natjecanja na nacionalnoj razini.

Sva ostala natjecanja seniora i mlađih uzrasta i treninzi klubova koji sudjeluju u njima prekidaju se najmanje do 21. prosinca 2020. godine, do kada traju donesene mjere.

NK Karlovac 1919 se nalazi u skupini klubova kojima je zabranjena bilo kakva aktivnost, pa preostaje samo zahvaliti se svim navijačima i pratiteljima kluba na prekrasnoj podršci u ovoj “Covid-19” godini i poželjeti svima puno sreće, zdravlja i sportskog veselja s plavo bijelima u novoj godini!