Matija Štefančić predsjednik Udruge nogometnih trenera NSKŽ

U petak 11. prosinca održana je osnivačka skupština Udruge nogometnih trenera Nogometnog saveza Karlovačke županije na kojoj su donesene odluke o osnivanju Udruge nogometnih trenera NSKŽ kao i usvojen Statut udruge. Za predsjednika Udruge jednoglasno je izabran trener iz naše škole nogometa Matija Štefančić, a za tajnika Igor Gec. Izvršni odbor čine članovi: Dražen Juraković (Nk Duga Resa 1929), Ivica Bogović (NK Slunj), Antonio Magdić (NK Karlovac 1919), Alen Škrtić (Nk Ilovac), Dragan Kolić (Šn Ogulin), Dario Cedilak (NK Zrinski-Ozalj), Dalibor Korenić (Žnk 4 rijeke) i Nino Turkalj (Nk Draganić – trener vratara). U nadzorni odbor imenovani su Dražen Tuškan (NSKŽ) kao predsjednik te Zvonimir Andrić (Nk Mostanje) i Stjepan Benić kao članovi. Bila je to inicijativa Instruktora NSKŽ i par trenerskih entuzijasta s ciljem okupljanja što većeg broja stručnih licenciranih trenera Karlovačke županije radi razmjene iskustava u radu, daljnje edukacije, ali i usvajanja konkretnih prijedloga za unapređenje rada u klubovima i sustavima natjecanja. Čestitamo našim predstavnicima Matiji Štefančiću kao predsjedniku udruge te Antoniu Magdiću i Nini Turkalju kao članovima izvršnog odbora na izabranim funkcijama.

130299520_413667469784019_9208114391152320334_n