REZULTATI TRENING UTAKMICA LIMAČA I KARLIĆA

Limači i karlići su u ovom tjednu odigrali ukupno pet utakmica. Limači 1 i limači 3 u četvrtak su navečer gostovali kod NK Lučko. Prvo su igrali mlađi 2011. godište i na kraju upisali visoki poraz rezultatom 6:1, a jedini pogodak za karlovčane postigao je Filip Lang. Limači 1 su bili puno bolji protivnik i pobijedili domaćine 4:0. Strijelci za plavo bijele bili su Dino Beader Trajanovski dva puta, te Grgur Vesić i Filip Šebrek. Subotnje jutro na Čavleku bilo je podosta aktivno. Gostovala su tri godišta NK Lokomotiva Zagreb. Prvi su na teren izašli karlići u utakmici koja je dogovorom trenera produžena 20 minuta i upisali uvjerljiv poraz rezultatom 11:2, a dva pogotka postigao je Maro Živčić. Zatim su na redu bili limači 2 i 3 koji su odigrali svaki po jedno poluvrijeme. U prvom poluvremenu 2010. godište poraženo je 7:0, dok je 2011. godište pružilo dobar otpor i gosti su zabili samo jedan pogodak na kraju za konačnih 8:0. Posljednji na redu su bili limači 1 koji su uvjerljivo poraženi rezultatom 7:1, a za plavo bijele strijelac je Niko Brkljačić.