UVJERLJIVA POBJEDA SENIORA PROTIV SLUNJA

Nakon povratka iz Medulina seniori su u osmoj trening utakmici pobijedili momčad NK Slunj rezultatom 5:0.Trening utakmica je odigrana na glavnom igralištu po odličnim vremenskim uvjetima. Nakon prvog poluvremena bez izrazitih prilika, plavo bijeli su se raspucali u nastavku, a pogotke su postizali Karlo Joha, Borna Pausić, Luka Čakarić, Ilija Bagarić i Carlos Olmo.

Za plavo bijele u prvom poluvremenu trening utakmice nastupali su: Bermanec, Ribar, Pausić, Joha, Srpak, Anić, Stepinac, Mamić, Kelava, Dedijer i Sušilović. Na poluvremenu je Prpić zamijenio Srpaka, a u 60. min u igru su ušli Bogović, Vratarić, Marinić, Olmo, Mićunović, Bagarić, Čakarić i Đukić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. U iščekivanju službenog početka nastavka prvenstva plavo bijeli će sljedeći vikend odigrati međusobnu trening utakmicu.