POBJEDE KADETA I JUNIORA

U utakmicama 18. kola 2. NL središte Zagreb juniori i kadeti na gostovanju u Zagrebu kod NK Ravnica osvojili su šest bodova. Juniori su slavili s uvjerljivih 5:0. Pogotke za plavo bijele postizali su Ivan Miščin dva puta, te Mihael Šaflin, Viktor Markuš i Dominik Tarbuk. Kadeti su u vrlo tvrdoj utakmici u kojoj kako se kaže “lopta nije htjela u gol” ipak postigli jedan pogodak za 1:0, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je Antonyo Stavljenić.

Za juniore nastupali su: Duško Petrović, Alessandro Matić, Mihael Šaflin, Rafael Stepinac, Dominik Tarbuk, Viktor Markuš, Ivan Miščin, Gabrijel Stepinac, Matteo Goršić, Matej Radoš i Ivan Raužan. U nastavku su priliku još dobili Niko Polović i Vid Horvatić. Momčad je vodio trener Ante Šulentić.

Za kadete nastupali su: Nino Andrić, Leon Draganjac, Mateo Spudić, Antonio Cerjak, Josip Blažun, Roko Laskač, Andro Miličević,Patrik Julijan Stipančić, Mate Cindrić, Marko Kusanić i Antonyo Stavljević. Priliku je u nastavku još dobio Dorian Likarević pod vodstvom trenera Matije Štefančića.