MLAĐI PIONIRI 2 REMIZIRALI, JUNIORI I KADETI SUTRA U SESVETSKOM KRALJEVCU

Mlađi pioniri 2 su danas na domaćem terenu u 13. kolu 1 ŽNL NSKŽ ugostili NK Korana. Nakon što su gosti poveli u prvoj minuti drugog poluvremena plavo bijeli ipak stižu do izjednačenja pogotkom Nike Brkljačića u 52. minuti za konačnih 1:1.

Za mlađe pionire 2 u ovoj utakmici nastupali su: Mauro Kosić, Jan Bjelivuk, Dino Beader Trajanovski, Roko Marinković, Ivan Fumić, Luka Turković, Arian Ogrešević, Vito Cindrić, Niko Brkljačić, Tino Berša, Fran Plevel, Luka Hipš, Grgur Vesić, Kian Grašić, Fran Kuri i Vito Milanković pod vodstvom trenera Igora Geca.

Juniori i kadeti će sutra 06. travnja 2021. u 19. kolu 2. NL središte Zagreb gostovati kod ekipe NK Sesvetski Kraljevec. Utakmice počinju u 14:30 i u 16:30 sati.