PORAZ PIONIRA, REMI MLAĐI PIONIRA

U srijedu 07. travnja 2021. u 19. kolu 1. NL središte Zagreb, pioniri 1 i mlađi pioniri 1 gostovali su u Dugom Selu kod ekipa NK Dugo Selo. Utakmica su bile od ogromne važnosti za oba kluba u borbi za ostanak u ligi. Pioniri su poraženi rezultatom 3:0 dok su mlađi pioniri pet minuta prije kraja poveli pogotkom Ivana Raguža, da bi domaćini u posljednjim trenutcima utakmice izjednačili za konačnih 1:1.

Za pionire 1 nastupali su: Matija Car, Tino Lapov, Adriano Qeta, Antun Protulipac, Leo Matešić, Antonio Bukovac, Gabrijel Štefanac, Ante Buneta, Matija Vranić, Ivan Bosiljevac i Borna Cindrić. Priliku su u nastavku utakmice još dobili: Emilio Piškur, Lovro Belavić,  Vilim Šeketa, Ivano Lesić, David Luketić, Tibor Planinac i Neo Jaković pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire 1 nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Adrian Medved, Matija Škrtić, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Ivan Raguž, Zoran Basara, Niko Željković, Mislav Petrić, Filip Bakić, Niko Karanović, Mihael Magdić, Patrik Gagula, Fran Plevel i Patrik Curman, pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.