DOMAĆI PORAZ SENIORA

Plavo bijeli su danas u utakmici 21. kola 3. HNL središte na svom stadionu Branko Čavlović – Čavlek ugostili momčad NK Lučko. Plavo bijeli su danas izgledali dosta umorno i platili danak igranja utakmica u ritmu srijeda – subota. Gosti su slavili rezultatom 1:0. Strijelac za gostujuću momčad bio je David Žabec u 85. minuti.

Za plavo bijele u današnjoj utakmici nastupili su: Bruno Bermanec, Roko Prpić, Filip Srpak, Ante Knezović, Kristijan Sušilović, Daniel Marinić, Carlos Olmo Carvajal, Ivan Mamić, Luka Čakarić, Branko Đukić i Vito Vratarić. U nastavku su još priliku dobili Zvonko Pamić, Filip Soldo, Dominik Pahanić, Marko Kelava i Mateo Pribanić. Na klupi za pričuve ostali su Luka Bogović i Borna Pausić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica na rasporedu je u nedjelju 11. travnja 2021. kada plavo bijeli gostuju u Dugom Selu.