PIONIRI 2 I MLAĐI PIONIRI 1 SUDJELOVALI U SELEKTIVNIM UTAKMICAMA

Jučer su na stadionu u Dugoj Resi odigrane dvije selektivne utakmice. Prve su to selektivne aktivnosti u novoj sezoni, a u godištu 2008. snage su odmjerili selekcija 4 ŽNS (Županijska nogometna središta) središte Zagreb i ZNS (Zagrebački nogometni savez). ZNS je slavio rezultatom 2:1, dok su u 2009. godištu snage odmjerili NSKŽ (Nogometni savez Karlovačke županije) i ZNS gdje su zagrebčani bili uvjerljivi s visokih 9:1.

Za 4 ŽNS središte Zagreb iz našeg kluba nastupali su naši pioniri 2 Mihael Milčić, Patrik Curman, Lovro Fanjak, Ivan Tuškan, Luka Cvitešić i Luka Raguž. Trener momčadi je bio trener Krunoslav Kišpatić, dok je trener vratara bio također naš Nino Turkalj.

Za 2009. godište i selekciju NSKŽ iz našeg kluba nastupali su: Luka Špehar, Karlo Zvonarić, Mateo Pečaver, Kian Grašić, Mauro Kosić, Karlo Vodanović, Vito Milanković i Luka Turković. S instruktorske pozicije sve je vodio i nadgledao naš instruktor i trener u klubu Igor Gec.