PROZIVKA SENIORA I PREDSTAVLJANJE NOVOG SPORTSKOG DIREKTORA

Danas u ponedjeljak 10. siječnja u prostorijama našeg kluba održana je prozivka seniorske momčadi prije početka zimskog pripremnog perioda koje starta sutra prvim treningom koji je na rasporedu u 11:30 sati. Održana je i press konferencija na kojoj je potpredsjednik kluba Perica Vucelić predstavio novog sportskog direktora gospodina Boška Županovića koji se potom obratio medijima, a nešto kasnije i igračima kao što je to učinio i šef stručnog stožera trener Igor Pamić. Što se tiče dolazaka to jest novih igrača u klub su došli Antonio Kćira iz NK Jarun, Neven Luštro iz HNK Cibalia i vratar Mario Gudelj iz NK Trnje. Stručnom stožeru se priključio i novi trener vratara Domagoj Miklec. Plavo bijele su napustili Marko Kelava, Jan Paus – Kunšt, Tomas Dadić i Marko Bibić.