1. NL SREDIŠTE JUNIORI 2021/22

Tablica i raspored selekcije JUNIORI

Tablica 1. NL Središte juniori 2021/2022

Posljednja utakmica 1. NL Središte juniori 2021/2022

Raspored 1. NL Središte juniori 2021/2022

Kolo 1
21.08.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Kustošija 2:4
21.08.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Prečko 1:1
21.08.2021. 15:30 NK Sesvete – GNK Dinamo 2:6
22.08.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Zagorec (Kr)
3:1
22.08.2021. 12:00 NK Rudeš – NK Inter-Zaprešić 3:1
22.08.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Trnje (Z) 0:4
22.08.2021. 17:30 NK Zagreb – NK Lučko 0:3
22.08.2021. 17:30 NK Dubrava Tim Kabel – NK Lokomotiva (Z) 1:6

Kolo 2
29.08.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK HAŠK 1903 4:0
29.08.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Sesvete 0:2
29.08.2021. 12:00 NK Lučko – NK Dubrava Tim Kabel 1:3
29.08.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Prečko 1:6
29.08.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Rudeš 4:0
29.08.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:0
29.08.2021. 17:30 NK Zagorec (Kr) – NK Trnje (Z) 1:6
29.08.2021. 17:30 NK Inter-Zaprešić – HNK Gorica 0:2

Kolo 3
05.09.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Zagorec (Kr) 4:0
05.09.2021. 12:00 NK Rudeš – NK Karlovac 1919 1:1
05.09.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Kustošija 0:1
05.09.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Inter-Zaprešić 1:1
05.09.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Prečko 2:1
05.09.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Lučko 6:0
05.09.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Lokomotiva (Z) 1:2
05.09.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – GNK Dinamo 1:1

Kolo 4
12.09.2021. 12:00 NK Zagorec (Kr) – GNK Dinamo 1:3
12.09.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Trnje (Z) 0:0
12.09.2021. 12:00 NK Lučko – NK HAŠK 1903 1:3
12.09.2021. 12:00 NK Prečko – NK Sesvete 3:1
12.09.2021. 12:00 NK Inter-Zaprešić – NK Dubrava Tim Kabel 1:0
12.09.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Zagreb 6:1
12.09.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – HNK Gorica 4:3
12.09.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Rudeš 4:0

Kolo 5
19.09.2021. 12:00 NK Rudeš – NK Zagorec (Kr) 7:1
19.09.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 3:7
19.09.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Karlovac 1919 0:6
19.09.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Kustošija 0:3
19.09.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Inter-Zaprešić 1:0
19.09.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Prečko 1:1
19.09.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Lučko 3:2
19.09.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK Lokomotiva (Z) 2:5

Kolo 6

26.09.2021. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Lokomotiva (Z) 1:8
26.09.2021. 12:00 NK Lučko – GNK Dinamo 0:5
26.09.2021. 12:00 NK Prečko – NK Trnje (Z) 3:3
26.09.2021. 12:00 NK Inter-Zaprešić – NK HAŠK 1903 1:2
26.09.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Sesvete 1:0
26.09.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Dubrava Tim Kabel 1:0
26.09.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Zagreb 8:0
26.09.2021. 12:00 NK Rudeš – HNK Gorica 2:3

Kolo 7
03.10.2021 12:00 HNK Gorica – NK Zagorec (Kr) 12:0
03.10.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Rudeš 1:2
03.10.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 3:2
03.10.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Karlovac 1919 0:3
03.10.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Kustošija 1:4
03.10.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Inter-Zaprešić 4:1
03.10.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK Prečko 2:0
03.10.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Lučko 4:1

Kolo 8
10.10.2021. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Lučko 6:2
10.10.2021. 12:00 NK Prečko – NK Lokomotiva (Z) 1:1
10.10.2021. 12:00 NK Inter-Zaprešić – GNK Dinamo 2:6
10.10.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Trnje (Z) 2:1
10.10.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK HAŠK 1903 4:0
10.10.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Sesvete 1:1
10.10.2021. 12:00 NK Rudeš – NK Dubrava Tim Kabel 2:0
10.10.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Zagreb 2:0

Kolo 9
17.10.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Zagorec (Kr) 2:2
17.10.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – HNK Gorica 2:1
17.10.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Rudeš 3:1
17.10.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:4
17.10.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Karlovac 1919 2:0
17.10.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK Kustošija 4:2
17.10.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Inter-Zaprešić 4:0
17.10.2021. 12:00 NK Lučko – NK Prečko 3:3

Kolo 10
24.10.2021. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Prečko 0:2
03.11.2021. 14:00 NK Inter-Zaprešić – NK Lučko 2:2
24.10.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Lokomotiva (Z) 5:4
24.10.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – GNK Dinamo 1:5
24.10.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Trnje (Z) 1:1
24.10.2021. 12:00 NK Rudeš – NK HAŠK 1903 6:1
24.10.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Sesvete 3:2
24.10.2021. 12:00 NK Zagreb – NK Dubrava Tim Kabel 1:4

Kolo 11
31.10.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Zagorec (Kr) 4:1
31.10.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Zagreb 7:1
31.10.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – HNK Gorica 2:1
10.11.2021. 15:00 NK Trnje (Z) – NK Rudeš 3:0
31.10.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 1:0
31.10.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Karlovac 1919 2:2
31.10.2021. 12:00 NK Lučko – NK Kustošija 1:2
31.10.2021. 12:00 NK Prečko – NK Inter-Zaprešić 3:0

Kolo 12
09.11.2021. 14:30 NK Zagorec (Kr) – NK Inter-Zaprešić 2:4
07.11.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Prečko 3:1
07.11.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Lučko 4:0
07.11.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Lokomotiva (Z) 4:3
07.11.2021. 12:00 NK Rudeš – GNK Dinamo 2:1
07.11.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Trnje (Z) 1:1
07.11.2021. 12:00 NK Zagreb – NK HAŠK 1903 2:1
07.11.2021. 12:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Sesvete 1:4

Kolo 13
14.11.2021. 12:00 NK Sesvete – NK Zagorec (Kr) 5:0
14.11.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Dubrava Tim Kabel 3:2
14.11.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Zagreb 8:0
GNK Dinamo – HNK Gorica ZAKAZANA
14.11.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Rudeš 6:0
14.11.2021. 12:00 NK Lučko – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:3
24.11.2021. 17:00 NK Prečko – NK Karlovac 1919 2:0
NK Inter-Zaprešić – NK Kustošija ZAKAZANA

Kolo 14
21.11.2021. 12:00 NK Zagorec (Kr) – NK Kustošija 2:2
21.11.2021. 12:00 NK Karlovac 1919 – NK Inter-Zaprešić 2:0
21.11.2021. 12:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Prečko 1:0
21.11.2021. 12:00 NK Rudeš – NK Lučko 1:3
21.11.2021. 12:00 HNK Gorica – NK Lokomotiva (Z) 0:3
23.11.2021. 12:00 NK Zagreb – GNK Dinamo 0:9
24.11.2021. 20:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Trnje (Z) 1:4
21.11.2021. 12:00 NK Sesvete – NK HAŠK 1903 1:1

Kolo 15
28.11.2021. 12:00 NK HAŠK 1903 – NK Zagorec (Kr) 1:2
28.11.2021. 12:00 NK Trnje (Z) – NK Sesvete 1:0
28.11.2021. 12:00 GNK Dinamo – NK Dubrava Tim Kabel 4:1
28.11.2021. 12:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Zagreb 10:0
NK Lučko – HNK Gorica ZAKAZANA
28.11.2021. 12:00 NK Prečko – NK Rudeš 3:0
28.11.2021. 12:00 NK Inter-Zaprešić – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:1
28.11.2021. 12:00 NK Kustošija – NK Karlovac 1919 0:3