1. NL SREDIŠTE MLAĐI PIONIRI 2018/19

tablica i raspored selekcije MLAĐI PIONIRI 1

tablica

mlađi pioniri ZG 30

RASPORED 1. NL SREDIŠTE ZAGREB MLAĐI PIONIRI

Kolo 1
Karlovac 1919 – Škola nogometa mladeži NK”Naftaš Ivanić” 4:0 Karlovac
Kolo 2
Zagorec – Karlovac 1919 0:0 Krapina
Kolo 3
Karlovac 1919 – Sesvete 1:1 Karlovac
Kolo 4
HNK Gorica – Karlovac 1919 1:0 Velika Gorica
Kolo 5
Karlovac 1919 – Trnje 5:1 Karlovac
Kolo 6
Karlovac 1919 – HAŠK 2:1 Karlovac
Kolo 7
Dubrava Tim Kabel – Karlovac 1919 7:2 Zagreb
Kolo 8
Karlovac 1919 – HNŠK Moslavina 6:0 Karlovac
Kolo 9
Zagreb – Karlovac 1919 1:0 Zagreb
Kolo 10
Karlovac 1919 – Inter-Zaprešić 2:0 Karlovac
Kolo 11
Kustošija – Karlovac 1919 3:0 Zagreb
Kolo 12
Karlovac 1919 – Lučko 2:2 Karlovac
Kolo 13
Lokomotiva – Karlovac 1919 4:1 Zagreb
Kolo 14
Karlovac 1919 – Ilovac 0:1 Karlovac
Kolo 15
Rudeš – Karlovac 1919 1:0 Zagreb
Kolo 16
Karlovac 1919 – Segesta 1:0 Karlovac
Kolo 17
GNK Dinamo – Karlovac 1919 9:0 Zagreb

Kolo 18
Škola nogometa mladeži NK”Naftaš Ivanić” – Karlovac 1919 3:1 Ivanić-Grad

Kolo 19
Karlovac 1919 – Zagorec 3:1 Karlovac

Kolo 20
Sesvete – Karlovac 1919 0:1 Sesvete

Kolo 21
Karlovac 1919 – HNK Gorica 2:0 Karlovac

Kolo 22
Trnje – Karlovac 1919 0:0 Zagreb

Kolo 23
HAŠK – Karlovac 1919 1:4 Zagreb

Kolo 24
Karlovac 1919 – Dubrava Tim Kabel 0:7 Karlovac

Kolo 25
HNŠK Moslavina – Karlovac 1919 1:0 Kutina

Kolo 26
Sesvete – Kustošija 29.05.2019 19:00 ZAKAZANA Sesvete
Karlovac 1919 – Zagreb 1:0 Karlovac

Kolo 27
Inter-Zaprešić – Karlovac 1919 2:0 Zaprešić

Kolo 28
Karlovac 1919 – Kustošija 0:2 Karlovac

Kolo 29
Lučko – Karlovac 1919 0:1 Lučko
Lokomotiva – HNK Gorica 30.05.2019 19:00 ZAKAZANA Zagreb

Kolo 30
Zagorec – Segesta 22.05.2019 17:00 ZAKAZANA Krapina
Karlovac 1919 – Lokomotiva 22.05.2019 15:00 ZAKAZANA Karlovac
HAŠK – Lučko 30.05.2019 17:45 ZAKAZANA Zagreb

Kolo 31
Ilovac – Karlovac 1919 0:8 Karlovac-Ilovačka šuma

Kolo 32
Karlovac 1919 – Rudeš 27.05.2019 17:00 ZAKAZANA Karlovac

Kolo 33
Zagorec – Trnje 25.05.2019 10:00 ZAKAZANA Krapina
Škola nogometa mladeži NK”Naftaš Ivanić” – Sesvete 25.05.2019 10:00 ZAKAZANA Ivanić-Grad
GNK Dinamo – HNK Gorica 25.05.2019 10:00 ZAKAZANA Zagreb
Segesta – Karlovac 1919 25.05.2019 10:00 ZAKAZANA Sisak
Rudeš – HAŠK 25.05.2019 10:00 ZAKAZANA Zagreb
Ilovac – Dubrava Tim Kabel 25.05.2019 10:00 ZAKAZANA Karlovac-Ilovačka šuma
Kustošija – Inter-Zaprešić 25.05.2019 10:00 ZAKAZANA Zagreb
Lokomotiva – HNŠK Moslavina 25.05.2019 16:45 ZAKAZANA Zagreb
Lučko – Zagreb 25.05.2019 16:45 ZAKAZANA

Kolo 34
Trnje – Kustošija 01.06.2019 10:00 ZAKAZANA Zagreb
Inter-Zaprešić – Lučko 01.06.2019 10:00 ZAKAZANA Zaprešić
HNŠK Moslavina – Ilovac 01.06.2019 10:00 ZAKAZANA Kutina
HAŠK – Segesta 01.06.2019 10:00 ZAKAZANA Zagreb
Karlovac 1919 – GNK Dinamo 01.06.2019 10:00 ZAKAZANA Karlovac
HNK Gorica – Škola nogometa mladeži NK”Naftaš Ivanić” 01.06.2019 10:00 ZAKAZANA Velika Gorica
Zagorec – Sesvete 01.06.2019 10:00 ZAKAZANA Krapina
Zagreb – Lokomotiva 01.06.2019 16:45 ZAKAZANA Zagreb
Dubrava Tim Kabel – Rudeš 02.06.2019 16:45 ZAKAZANA