1. NL SREDIŠTE MLAĐI PIONIRI 2020/21

Tablica i raspored selekcije MLAĐI PIONIRI 1

Tablica 1. NL Središte mlađi pioniri 2020/2021

ml.pinio

Posljednja utakmica 13. kolo 1. NL Središte

ml. pioniri zapisnik

Raspored 1. NL Središte mlađi pioniri 2020/2021

Kolo 1
22.08.2020. 10:00  GNK Dinamo – Segesta 10:0
22.08.2020. 10:00  NK Zagorec (KR) – NK HAŠK 1903 4:0
22.08.2020. 10:00  NK Kustošija – NK Trnje 8:0
22.08.2020. 16:15  NK Lokomotiva – NK Karlovac 1919 5:0
22.08.2020. 16:15  NK Hrvatski dragovoljac – Dugo Selo 1:2
23.08.2020. 10:00  NK Sesvete – NK Dubrava Tim Kabel 3:1
23.08.2020. 16:15  NK Zagreb – NK Rudeš 6:0
02.09.2020. 18:00  NK Lučko – HNK Gorica 3:2


Kolo 2
27.08.2020. 18:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Lučko 3:0
29.08.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Trnje 4:0
29.08.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Hrvatski dragovoljac 1:4
29.08.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Zagorec (KR) 0:0
29.08.2020. 10:00  NK Rudeš – NK Sesvete 2:11
29.08.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Zagreb 1:8
29.08.2020. 16:15  NK Lokomotiva – GNK Dinamo 1:1
30.08.2020. 10:00  NK Dugo Selo – NK Kustošija 1:3


Kolo 3
04.09.2020. 10:00  NK Sesvete – HNK Segesta 4:0
04.09.2020. 14:00  NK Kustošija – NK HAŠK 1903 4:1
05.09.2020. 10:00  NK Lučko – NK Rudeš 1:2
05.09.2020. 10:00  NK Zagorec (KR) – NK Dubrava Tim Kabel 3:0
05.09.2020. 10:00  NK Trnje – NK Dugo Selo 2:2
05.09.2020. 15:45  NK Hrvatski dragovoljac – HNK Gorica 1:0
06.09.2020. 10:00  GNK Dinamo – NK Karlovac 1919 10:0
06.09.2020. 15:45  NK Zagreb – NK Lokomotiva 0:2


Kolo 4
12.09.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Dugo Selo 1:1
12.09.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Trnje 3:1
12.09.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Kustošija 1:3
12.09.2020. 10:00  NK Rudeš – NK Zagorec (KR) 1:4
12.09.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Lučko 1:0
12.09.2020. 15:15  NK Lokomotiva – NK Sesvete 3:0
13.09.2020. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Hrvatski dragovoljac 4:0
13.09.2020. 10:00  GNK Dinamo – NK Zagreb 1:0


Kolo 5
19.09.2020. 10:00  NK Lučko – NK Lokomotiva 0:3
19.09.2020. 10:00  NK Zagorec (KR) – HNK Segesta 0:0
19.09.2020. 10:00  NK Hrvatski dragovoljac – NK Rudeš 4:0
19.09.2020. 10:00  NK Trnje – HNK Gorica 0:1
19.09.2020. 16:00 NK Zagreb – NK Karlovac 1919 2:0
19.09.2020. 16:00  NK Sesvete – GNK Dinamo 5:3
20.09.2020. 10:00  NK Kustošija – NK Dubrava Tim Kabel 3:0
20.09.2020. 10:00  NK Dugo Selo – NK HAŠK 1903 2:0


Kolo 6
26.09.2020. 09:00  NK Zagreb – NK Sesvete 3:1
26.09.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK HAŠK 1903 4:0
26.09.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Dugo Selo 0:0
26.09.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Hrvatski dragovoljac 1:1
26.09.2020. 10:00  GNK Dinamo – NK Lučko 13:0
26.09.2020. 15:00  NK Lokomotiva – NK Zagorec (KR) 5:0
27.09.2020. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Trnje 1:2
30.09.2020. 19:00  NK Rudeš – NK Kustošija 1:4


Kolo 7
03.10.2020. 09:00  NK Kustošija – HNK Segesta 2:0
03.10.2020. 10:00  NK Lučko – NK Zagreb 0:2
03.10.2020. 10:00  NK Trnje – NK Rudeš 1:1
03.10.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – HNK Gorica 2:1
03.10.2020. 14:45  NK Hrvatski dragovoljac – NK Lokomotiva 0:2
04.10.2020. 10:00  NK Sesvete – NK Karlovac 1919 5:0
04.10.2020. 10:00  NK Dugo Selo – NK Dubrava Tim Kabel 0:0
04.10.2020. 13:00  GNK Dinamo – NK Zagorec (KR) 7:0


Kolo 8
10.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – HNK Gorica 4:2
10.10.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Trnje 3:0
10.10.2020. 10:00  GNK Dinamo – NK Hrvatski dragovoljac 10:0
10.10.2020. 10:00  NK Zagreb – NK Zagorec (KR) 2:1
10.10.2020. 14:00  NK Rudeš – NK Dugo Selo 1:3
10.10.2020. 14:30  NK Lokomotiva – NK Kustošija 3:2
11.10.2020. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK HAŠK 1903 4:2
11.10.2020. 10:00  NK Sesvete – NK Lučko 2:2


Kolo 9
17.10.2020. 10:00  NK Lučko – NK Karlovac 1919 2:1
17.10.2020. 10:00  NK Trnje (Z) – NK Lokomotiva (Z) 0:3
17.10.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Rudeš 2:0
17.10.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Dubrava Tim Kabel 0:0
17.10.2020. 14:30  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Zagreb 0:2
18.10.2020. 10:00  NK Dugo Selo – HNK Segesta 6:1
28.10.2020. 15:00  NK Zagorec (Kr) – NK Sesvete 3:1

 NK Kustošija – NK GNK Dinamo ZAKAZANA


Kolo 10
24.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Dubrava Tim Kabel 1:2
24.10.2020. 10:00  NK Zagreb – NK Kustošija 2:0
24.10.2020. 10:00  NK Lučko – NK Zagorec (Kr) 2:0
24.10.2020. 13:30  NK GNK Dinamo – NK Trnje (Z) 10:0
24.10.2020. 14:30  NK Lokomotiva (Z) – NK Dugo Selo 2:0
24.10.2020. 18:00  NK Rudeš – HNK Gorica 0:2
25.10.2020. 15:00  NK Sesvete – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 3:0
HNK Segesta – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA


Kolo 11
31.10.2020. 10:00  NK Zagorec (KR) – NK Karlovac 1919 4:0

31.10.2020. 10:00  NK Kustošija – NK Sesvete 1:0
NK Trnje – NK Zagreb ZAKAZANA
31.10.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Lokomotiva 0:3
HNK Gorica – HNK Segesta ZAKAZANA
05.12.2020. 10:00  NK Hrvatski dragovoljac – NK Lučko ZAKAZANA
01.11.2020. 10:00  Dugo Selo – GNK Dinamo 0:2
01.11.2020. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Rudeš 6:0


Kolo 12
07.11.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Rudeš 3:1

07.11.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Dubrava Tim Kabel 0:3
07.11.2020. 10:00 NK Lučko – NK Kustošija 2:1
07.11.2020. 10:00  NK Zagorec (KR) – NK Hrvatski dragovoljac 3:0
07.11.2020. 13:45  NK Lokomotiva – HNK Gorica 5:1
08.11.2020. 10:00 GNK Dinamo – NK HAŠK 1903 9:0
08.11.2020. 10:00  NK Sesvete – NK Trnje 3:0
08.11.2020. 13:45  NK Zagreb – Dugo Selo 2:0


Kolo 13
14.11.2020. 10:00  NK Kustošija – NK Zagorec (KR) 1:0

14.11.2020. 10:00  NK Trnje – NK Lučko 2:3
14.11.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Zagreb 0:3
14.11.2020. 10:00  HNK Gorica – GNK Dinamo
14.11.2020. 10:00  NK Rudeš – HNK Segesta 1:0
14.11.2020. 13:45  NK Hrvatski dragovoljac – NK Karlovac 1919 2:1
NK Sesvete – NK Dugo Selo ZAKAZANA
15.11.2020. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Lokomotiva 0:2


Kolo 14
NK Karlovac 1919 – HNK Segesta ZAKAZANA

21.11.2020. 10:00  NK Lučko – NK Dugo Selo 2:0
21.11.2020. 10:40  NK Zagorec (KR) – NK Trnje 1:1
21.11.2020. 13:30  NK Lokomotiva – NK Rudeš 5:0
22.11.2020. 09:00  NK Hrvatski dragovoljac – NK Kustošija 0:1
21.11.2020. 10:00  GNK Dinamo – NK Dubrava Tim Kabel 3:0
22.11.2020. 10:00  NK Sesvete – NK HAŠK 1903 1:3
22.11.2020. 09:30  NK Zagreb – HNK Gorica 2:0


Kolo 15
28.11.2020. 10:00  NK Kustošija – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA

28.11.2020. 10:00  NK Trnje – NK Hrvatski dragovoljac ZAKAZANA
28.11.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Lučko ZAKAZANA
28.11.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Sesvete ZAKAZANA
28.11.2020. 10:00  NK Rudeš – GNK Dinamo ZAKAZANA
28.11.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Lokomotiva ZAKAZANA
29.11.2020. 10:00  NK Dugo Selo – NK Zagorec (KR) ZAKAZANA
29.11.2020. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Zagreb ZAKAZANA