1. NL SREDIŠTE PIONIRI 2020/21

Tablica i raspored selekcije PIONIRI 1

Tablica 1. NL Središte pioniri 2020/2021

oioniri

Posljednja utakmica 14.kolo 1. NL Središte

 zapisnik pioniri

Raspored 1. NL Središte pioniri 2020/2021

Kolo 1
22.08.2020. 10:00  NK Lučko – HNK Gorica 0:1
22.08.2020. 11:15  GNK Dinamo – HNK Segesta 5:2
22.08.2020. 11:15  NK Zagorec (KR) – NK HAŠK 1903 5:0
22.08.2020. 11:15  NK Kustošija – NK Trnje 5:0
22.08.2020. 17:30 NK Lokomotiva – NK Karlovac 1919 5:0
22.08.2020. 17:30 NK Hrvatski dragovoljac – NK Dugo Selo 2:4
23.08.2020. 11:15  NK Sesvete – NK Dubrava Tim Kabel 1:2
23.08.2020. 17:30  NK Zagreb – NK Rudeš 1:0


Kolo 2
27.08.2020. 19:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Lučko 1:0
29.08.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Trnje 1:2
29.08.2020. 11:15  NK HAŠK 1903 – NK Hrvatski dragovoljac 0:3
29.08.2020. 11:15  HNK Gorica – NK Zagorec (KR) 5:0
29.08.2020. 11:15  NK Rudeš – NK Sesvete 5:1
29.08.2020. 11:15  HNK Segesta – NK Zagreb 3:0
29.08.2020. 17:30  NK Lokomotiva – GNK Dinamo 1:2
30.08.2020. 11:15  NK Dugo Selo – NK Kustošija 0:3


Kolo 3
04.09.2020. 11:15  NK Sesvete – HNK Segesta 0:9
04.09.2020. 15:15  NK Kustošija – NK HAŠK 1903 3:1
05.09.2020. 11:15  NK Lučko – NK Rudeš 3:2
05.09.2020. 11:15  NK Zagorec (KR) – NK Dubrava Tim Kabel 1:1
05.09.2020. 11:15  NK Trnje – NK Dugo Selo 2:1
05.09.2020. 17:00  NK Hrvatski dragovoljac – HNK Gorica 1:1
06.09.2020. 11:15 GNK Dinamo – NK Karlovac 1919 1:2
06.09.2020. 17:00  NK Zagreb – NK Lokomotiva 0:0


Kolo 4
12.09.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Dugo Selo 2:2
12.09.2020. 11:15  NK HAŠK 1903 – NK Trnje 0:1
12.09.2020. 11:15  HNK Gorica – NK Kustošija 3:0
12.09.2020. 11:15  NK Rudeš – NK Zagorec (KR) 1:0
12.09.2020. 11:15  HNK Segesta – NK Lučko 7:1
12.09.2020. 16:30  NK Lokomotiva – NK Sesvete 5:0
13.09.2020. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Hrvatski dragovoljac 1:1
13.09.2020. 11:15  GNK Dinamo – NK Zagreb 4:0
 


Kolo 5
19.09.2020. 11:15  NK Lučko – NK Lokomotiva 2:0
19.09.2020. 11:15  NK Zagorec (KR) – HNK Segesta 0:7
19.09.2020. 11:15  NK Hrvatski dragovoljac – NK Rudeš 0:2
19.09.2020. 11:15  NK Trnje – HNK Gorica 0:5
19.09.2020. 16:15 NK Zagreb – NK Karlovac 1919 0:0
19.09.2020. 17:30 NK Sesvete – GNK Dinamo 0:0
20.09.2020. 11:15  NK Kustošija – NK Dubrava Tim Kabel 1:1
20.09.2020. 11:15  NK Dugo Selo – NK HAŠK 1903 2:1
 


Kolo 6
26.09.2020. 10:15  NK Zagreb – NK Sesvete 1:0
26.09.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK HAŠK 1903 0:1
26.09.2020. 11:15  HNK Gorica – NK Dugo Selo 3:0
26.09.2020. 11:15  HNK Segesta – NK Hrvatski dragovoljac 1:0
26.09.2020. 11:15  GNK Dinamo – NK Lučko 0:0
26.09.2020. 16:15  NK Lokomotiva – NK Zagorec (KR) 1:0
27.09.2020. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Trnje 2:1
30.09.2020. 20:15  NK Rudeš – NK Kustošija 
3:2 


Kolo 7
03.10.2020. 10:15  NK Kustošija – HNK Segesta 3:0
03.10.2020. 11:15  NK Lučko – NK Zagreb 5:0
03.10.2020. 11:15  NK Trnje – NK Rudeš 0:3
03.10.2020. 11:15  NK HAŠK 1903 – HNK Gorica 1:3
03.10.2020. 16:00  NK Hrvatski dragovoljac – NK Lokomotiva 0:1
04.10.2020. 11:15  NK Sesvete – NK Karlovac 1919 2:0
04.10.2020. 11:15  NK Dugo Selo – NK Dubrava Tim Kabel 0:2
04.10.2020. 14:15  GNK Dinamo – NK Zagorec (KR) 2:0


Kolo 8
10.10.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – HNK Gorica 1:4
10.10.2020. 11:15  HNK Segesta – NK Trnje 3:1
10.10.2020. 11:15  GNK Dinamo – NK Hrvatski dragovoljac 4:1
10.10.2020. 11:45  NK Zagreb – NK Zagorec (KR) 3:1
10.10.2020. 15:30  NK Rudeš – NK Dugo Selo 3:0
10.10.2020. 15:45  NK Lokomotiva – NK Kustošija 0:1
11.10.2020. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK HAŠK 1903 3:0
11.10.2020. 11:15  NK Sesvete – NK Lučko 0:4

Kolo 9
17.10.2020. 11:15  NK Lučko – NK Karlovac 1919 3:0
17.10.2020. 11:15  NK Trnje  – NK Lokomotiva 2:1
17.10.2020. 11:15  HNK Gorica – NK Dubrava Tim Kabel 2:1
17.10.2020. 11:30  NK HAŠK 1903 – NK Rudeš 0:3
17.10.2020. 15:45  NK Hrvatski dragovoljac  – NK Zagreb 3:0
18.10.2020. 11:15  NK Dugo Selo – HNK Segesta 0:2
28.10.2020. 16:15  NK Zagorec (Kr) – NK Sesvete 3:1

NK Kustošija – NK GNK Dinamo ZAKAZANA


Kolo 10
24.10.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Dubrava Tim Kabel 1:0
24.10.2020. 11:15  NK Zagreb – NK Kustošija 1:1
24.10.2020. 11:15  NK Lučko – NK Zagorec (Kr) 3:0
24.10.2020. 14:45  NK GNK Dinamo – NK Trnje  1:0
25.10.2020. 16:15  NK Sesvete – NK Hrvatski dragovoljac  0:2
NK Rudeš – HNK Gorica ZAKAZANA

HNK Segesta – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA
NK Lokomotiva (Z) – NK Dugo Selo ZAKAZANA

Kolo 11
31.10.2020. 11:15  NK Zagorec (Kr) – NK Karlovac 1919 3:0

05.12.2020. 11:15  NK Hrvatski Dragovoljac – NK Lučko ZAKAZANA
11.11.2020. 15:00  NK Kustošija – NK Sesvete 3:0
NK Trnje – NK Zagreb ZAKAZANA
31.10.2020. 11:15  NK Dugo Selo – GNK Dinamo 0:3
31.10.2020. 11:15  NK HAŠK – NK Lokomotiva 0:3
HNK Gorica – HNK Segesta ZAKAZANA
31.10.2020. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Rudeš 1:2

Kolo 12
07.11.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Rudeš 0:2

07.11.2020. 11:15  HNK Segesta – NK Dubrava Tim Kabel 3:1
07.11.2020. 11:15 NK  Lokomotiva – HNK Gorica 0:0
07.11.2020. 11:15  GNK Dinamo – NK HAŠK 5:1
07.11.2020. 11:15  NK Zagreb – NK Dugo Selo 4:1
07.11.2020. 11:15  NK Sesvete – NK Trnje 2:3
07.11.2020. 11:15  NK Lučko – NK Kustošija 2:1
07.11.2020. 11:15  NK Zagorec(Kr) – NK Hrvatski Dragovoljac 1:0


Kolo 13
14.11.2020. 11:15  NK Hrvatski Dragovoljac – NK Karlovac 1919 1:1

14.11.2020. 11:15  NK Kustošija – NK Zagorec (Kr) 1:3
14.11.2020. 11:15  NK Trnje – NK Lučko 1:1
14.11.2020. 11:15  NK Sesvete – NK Dugo Selo 4:2
14.11.2020. 11:15  NK HAŠK – NK Zagreb 1:1
HNK Gorica – GNK Dinamo ZAKAZANA
14.11.2020. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Lokomotiva 2:0
NK Rudeš – HNK Segesta ZAKAZANA


Kolo 14
21.11.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – HNK Segesta 1:4

21.11.2020. 14:45  NK Lokomotiva – NK Rudeš 1:1
25.11.2020. 20:00  GNK Dinamo – NK Dubrava Tim Kabel ZAKAZANA
21.11.2020. 10:45  NK Zagreb – HNK Gorica 1:0
NK Sesvete – NK HAŠK ZAKAZANA
21.11.2020. 11:15  NK Lučko – NK Dugo Selo 3:0
21.11.2020. 12:00  NK Zagorec (Kr) – NK Trnje 1:4
21.11.2020. 10:00  NK Hrvatski Dragovoljac – NK Kustošija 1:1

Kolo 15
28.11.2020. 11:15  NK Kustošija – NK Karlovac 1919

28.11.2020. 11:15  NK Trnje – NK Hrvatski Dragovoljac
28.11.2020. 11:15  NK Dugo Selo – NK Zagorec (Kr)
28.11.2020. 11:15  NK HAŠK – NK Lučko
28.11.2020. 11:15  HNK Gorica – NK Sesvete
28.11.2020. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Zagreb
28.11.2020. 11:15  NK Rudeš – GNK Dinamo
28.11.2020. 11:15  HNK Segesta – NK Lokomotiva