1. NL SREDIŠTE PIONIRI 2018/19

tablica i raspored selekcije PIONIRI 1

tablica

pioniri ZG 30

RASPORED 1. NL SREDIŠTE ZAGREB PIONIRI

Kolo 1

Karlovac 1919 – Škola nogometa mladeži NK”Naftaš Ivanić” 3:1 Karlovac

Kolo 2

Zagorec – Karlovac 1919 2:1 Krapina

Kolo 3

Karlovac 1919 – Sesvete 2:1 Karlovac

Kolo 4

HNK Gorica – Karlovac 1919 3:1 Velika Gorica

Kolo 5

Karlovac 1919 – Trnje 1:1 Karlovac

Kolo 6

Karlovac 1919 – HAŠK 0:4 Karlovac

Kolo 7

Dubrava Tim kabel – Karlovac 1919 3:1 Zagreb

Kolo 8

Karlovac 1919 – HNŠK Moslavina 1:2 Karlovac

Kolo 9

Zagreb – Karlovac 1919 2:0 Zagreb

Kolo 10

Karlovac 1919 – Inter-Zaprešić 2:0 Karlovac

Kolo 11

Kustošija – Karlovac 1919 3:0 Zagreb

Kolo 12

Karlovac 1919 – Lučko 4:2 Karlovac

Kolo 13

Lokomotiva – Karlovac 1919 0:0 Zagreb

Kolo 14

Karlovac 1919 – Ilovac 3:0 Karlovac

Kolo 15

Rudeš – Karlovac 1919 4:2 Zagreb

Kolo 16

Karlovac 1919 – Segesta 3:1 Karlovac

Kolo 17

GNK Dinamo – Karlovac 1919 3:0 Zagreb

Kolo 18
Škola nogometa mladeži NK”Naftaš Ivanić” – Karlovac 1919 3:0 Ivanić-Grad

Kolo 19
Karlovac 1919 – Zagorec 0:2 Karlovac

Kolo 20
Sesvete – Karlovac 1919 3:0 Sesvete

Kolo 21
Karlovac 1919 – HNK Gorica 0:3 Karlovac

Kolo 22
Trnje – Karlovac 1919 1:1 Zagreb

Kolo 23
HAŠK – Karlovac 1919 1:1 Zagreb

Kolo 24
Karlovac 1919 – Dubrava Tim Kabel 1:0 Karlovac

Kolo 25
HNŠK Moslavina – Karlovac 1919 4:0 Kutina

Kolo 26
Karlovac 1919 – Zagreb 2:3 Karlovac

Sesvete – Kustošija 29.05.2019 20:15 ZAKAZANA Sesvete
Zagorec – Lučko 27.5.2019 ZAKAZANA Krapina

Kolo 27
Inter-Zaprešić – Karlovac 1919 1:4 Zaprešić

Kolo 28
Karlovac 1919 – Kustošija 1:4 Karlovac

Kolo 29
Lučko – Karlovac 1919 5:2 Lučko

Kolo 30
Zagorec – Segesta 22.05.2019 18:15 ZAKAZANA Krapina
Karlovac 1919 – Lokomotiva 22.05.2019 16:15 ZAKAZANA Karlovac
HAŠK – Lučko 30.05.2019 19:00 ZAKAZANA Zagreb

Kolo 31
Ilovac – Karlovac 1919 0:4 Karlovac-Ilovačka šuma

Kolo 32
Karlovac 1919 – Rudeš 29.05.2019 ZAKAZANA Karlovac

Kolo 33
Zagorec – Trnje 25.05.2019 11:15 ZAKAZANA Krapina
Škola nogometa mladeži NK”Naftaš Ivanić” – Sesvete 25.05.2019 11:15 ZAKAZANA Ivanić-Grad
GNK Dinamo – HNK Gorica 25.05.2019 11:15 ZAKAZANA Zagreb
Segesta – Karlovac 1919 25.05.2019 11:15 ZAKAZANA Sisak
Rudeš – HAŠK 25.05.2019 11:15 ZAKAZANA Zagreb
Ilovac – Dubrava Tim Kabel 25.05.2019 11:15 ZAKAZANA Karlovac-Ilovačka šuma
Kustošija – Inter-Zaprešić 25.05.2019 11:15 ZAKAZANA Zagreb
Lokomotiva – HNŠK Moslavina 25.05.2019 18:00 ZAKAZANA Zagreb
Lučko – Zagreb 25.05.2019 18:00 ZAKAZANA Lučko

Kolo 34
Trnje – Kustošija 01.06.2019 11:15 ZAKAZANA Zagreb
Inter-Zaprešić – Lučko 01.06.2019 11:15 ZAKAZANA Zaprešić
HNŠK Moslavina – Ilovac 01.06.2019 11:15 ZAKAZANA Kutina
HAŠK – Segesta 01.06.2019 11:15 ZAKAZANA Zagreb
Karlovac 1919 – GNK Dinamo 01.06.2019 11:15 ZAKAZANA Karlovac
HNK Gorica – Škola nogometa mladeži NK”Naftaš Ivanić” 01.06.2019 11:15 ZAKAZANA Velika Gorica
Zagorec – Sesvete 01.06.2019 11:15 ZAKAZANA Krapina
Zagreb – Lokomotiva 01.06.2019 18:00 ZAKAZANA Zagreb
Dubrava Tim Kabel – Rudeš 02.06.2019 18:00 ZAKAZANA