1. ŽNL LIMAČI 2021/22

Tablica i raspored selekcije LIMAČI 1 i 2

Tablica 1. ŽNL NSKŽ limači 2021/22

Posljednja utakmica 1. ŽNL NSKŽ limači 1 2021/2022

Posljednja utakmica 1. ŽNL NSKŽ limači 2 2021/2022

Raspored 1. ŽNL NSKŽ limači 2021/22

Kolo 1
30.09.2021. 20:30 NK Karlovac 1919 1 – NK Dobra (SP) 14:0
04.09.2021. 10:00 Ilovac 1 – NK Mostanje 5:1
04.09.2021. 10:00 NK Korana – NK Slunj 5:1
04.09.2021. 10:00 NK Zrinski Ozalj – NK Karlovac 1919 2 0:7
04.09.2021. 10:00 NK Duga Resa 1929 – ŠN Ogulin 1 5:2

Kolo 2
11.09.2021. 10:00 NK Dobra (SP) – ŠN Ogulin 1 0:6
11.09.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Duga Resa 1929 3:1
NK Slunj – NK Zrinski Ozalj ZAKAZANA
11.09.2021. 10:00 NK Mostanje – NK Korana 1:3
23.09.2021. 20:00 NK Karlovac 1919 1 – Ilovac 1 3:3

Kolo 3
18.09.2021. 10:00 Ilovac 1 – NK Dobra (SP) 9:1
05.102021. 20:30 NK Korana – NK Karlovac 1919 1 1:2
02.11.2021. 16:00 NK Zrinski Ozalj – NK Mostanje 0:6
18.09.2021. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Slunj 8:4
18.09.2021. 10:00 ŠN Ogulin 1 – NK Karlovac 1919 2 0:0

Kolo 4
15.09.2021. 17:00 NK Dobra (SP) – NK Karlovac 1919 2 0:3
25.09.2021. 10:00 NK Slunj – ŠN Ogulin 1 3:5
25.09.2021. 10:00 NK Mostanje – NK Duga Resa 1:3
12.10.2021. 20:30 NK Karlovac 1919 1 – NK Zrinski Ozalj 12:0
03.11.2021. 13:00 Ilovac 1 – NK Korana 3:1

Kolo 5
02.10.2021. 10:00 NK Korana – NK Dobra (SP) 5:3
02.10.2021. 10:00 NK Zrinski Ozalj – Ilovac 1 0:8
02.10.2021. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Karlovac 1919 1 2:3
02.10.2021. 10:00 ŠN Ogulin 1 – NK Mostanje 2:2
02.10.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Slunj 3:4

Kolo 6
09.10.2021. 10:00 NK Dobra (SP) – NK Slunj 3:8
17.10.2021. 10:00 NK Mostanje – NK Karlovac 1919 2 0:4
09.10.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 1 – ŠN Ogulin 1 4:0
09.10.2021. 10:00 Ilovac 1 – NK Duga Resa 1929 0:0
09.10.2021. 10:00 NK Korana – NK Zrinski Ozalj 5:1

Kolo 7
16.10.2021. 10:00 NK Zrinski Ozalj – NK Dobra (SP) 4:0
16.10.2021. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Korana 2:0
16.10.2021. 10:00 ŠN Ogulin 1 – Ilovac 1 2:2
16.10.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Karlovac 1919 1 1:3
16.10.2021. 10:00 NK Slunj – NK Mostanje 5:3

Kolo 8
23.10.2021. 10:00 NK Dobra (SP) – NK Mostanje 4:3
23.10.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 1 – NK Slunj 6:0
23.10.2021. 10:00 Ilovac 1 – NK Karlovac 1919 2 3:2
NK Korana – ŠN Ogulin 1 ZAKAZANA
23.10.2021. 10:00 NK Zrinski Ozalj – NK Duga Resa 1929 1:5

Kolo 9
30.10.2021. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Dobra (SP) 5:4
30.10.2021. 10:00 ŠN Ogulin 1 – NK Zrinski Ozalj 4:0
19.11.2021. 18:30 NK Karlovac 1919 2 – NK Korana 0:0
02.11.2021. 10:00 NK Slunj – Ilovac 1 0:1
30.10.2021. 10:00 NK Mostanje – NK Karlovac 1919 1 0:10

Kolo 10
06.11.2021. 10:00 NK Dobra (SP) – NK Karlovac 1919 1 0:3
06.11.2021. 10:00 NK Mostanje – Ilovac 1 2:5
NK Slunj – NK Korana ZAKAZANA
06.11.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Zrinski Ozalj 2:0
06.11.2021. 10:00 ŠN Ogulin 1 – NK Duga Resa 1929 2:1

Kolo 11
13.11.2021. 10:00 ŠN Ogulin 1 – NK Dobra (SP) 8:2
13.11.2021. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Karlovac 1919 2 2:0
NK Zrinski Ozalj – NK Slunj ZAKAZANA
20.11.2021. 15:00NK Korana – NK Mostanje 2:0
13.11.2021. 10:00 Ilovac 1 – NK Karlovac 1919 1 2:1