1. ŽNL LIMAČI 2017/18

tablica i raspored selekcije LIMAČI 1

tablica

 Ž 24.5.2018 L

STRIJELCI 1. ŽNL LIMAČI

34
Prpić Moreno (2 KU) (Ilovac)
30
Petrić Mislav (Ilovac)
23
Matić Crisstiano (Karlovac 1919)
18
Cindrić Borna (Karlovac 1919)
16
Vrbanić David (Ilovac)
14
Vranić Matija (1 KU) (Karlovac 1919)
13
Salopek Borna (Ogulin)
Željković Niko (1 KU) (Duga Resa 1929)
12
Turkalj Ivan (Ogulin)
11
Graša Leon (Zrinski-Ozalj)
Karapandža Ivano (Karlovac 1919)
Kolić Mihael (Duga Resa 1929)
10
Belavić Lovro (Duga Resa 1929)
Šeketa Vilim (Ilovac)
7
Lacković Mateo (Ilovac)
Dražetić Leon (1 KU) (MOSTANJE ALL)
Jukić Luka (Slunj)
6
Bakić Filip (Vatrogasac)
Bosanac Niko (Slunj)
Rožić Vedran (Zrinski-Ozalj)
Vučeta Ivan (Slunj)
5
Jakšić Fran (1 KU) (Zrinski-Ozalj)
Vignjević Goran (Ogulin)

4
Škrtić Matej (Duga Resa 1929)
Delač Smrzlić Marko (Karlovac 1919)
Goršić Marko (1 KU) (Vatrogasac)
Krašina Mihael (Zrinski-Ozalj)
Latković Jan (Karlovac 1919)
Mazalin Matej (MOSTANJE ALL)
Pleskina Matej (Karlovac 1919)

3
Vučić Leonardo (Ogulin)
Laskač Niko (Duga Resa 1929)
Okanović Mirnes (Slunj)
Puškarić Matej (Ogulin)
Spahija Roko (Karlovac 1919)

2
Gaćak Tin (Duga Resa 1929)
Krišto Luka (MOSTANJE ALL)
Obrovac Tvrtko (Slunj)
Banjavčić David (Duga Resa 1929)
Crevar Marko (Ilovac)
Djema Daniel (Duga Resa 1929)
Gerić Mihael Miroslav (Ilovac)
Gojak Luka (MOSTANJE ALL)
Holjevac Vito (Slunj)
Japunčić Adriano (Slunj)
Kostelić Teo (Ogulin)
Požega Dino (Slunj)
Sabljak Robert (Ogulin)
Stipetić Dino (Ogulin)
Tržok Tin (Zrinski-Ozalj)

1
Antičić Alan (Karlovac 1919)
Bedić Lemić Renee (Karlovac 1919)
Bilješković Ivan (Vatrogasac)
Cindrić Petar (Karlovac 1919)
Draženović Dino (Zrinski-Ozalj)
Gatarić Nika (Zrinski-Ozalj)
Glodić Slaven (Karlovac 1919)
Holjevac Luka (Duga Resa 1929)
Jagunić Ivan (Zrinski-Ozalj)
Jančić Bartol (Zrinski-Ozalj)
Jurajevčić Jakov (Vatrogasac)
Juratović Matija (Ilovac)
Katić Ivano (Karlovac 1919)
Kučinić Teo (Ogulin)
Kurelac Dominik (Ogulin)
Kusanić Matija (Slunj)
Lipošćak Ivan (Ogulin)
Medved David (Slunj)
Medved Adrian (Ilovac)
Muže Leon (Ilovac)
Pudrlja Matija (MOSTANJE ALL)
Ribar Jakov (Karlovac 1919)
Sučić Andrej (MOSTANJE ALL)
Šeketa David (Duga Resa 1929)
Tuškan Ivan (Ilovac)
Ulićević Ivan (Zrinski-Ozalj)
Vahtarić Jan (MOSTANJE ALL)
Vitas Luka (Karlovac 1919)
3
Autogol
Graša Leon (Zrinski-Ozalj)
1
Autogol
Gaćak Tin (Duga Resa 1929)
Grgić Ivano (Vatrogasac)
Kosturić Ivano (MOSTANJE ALL)
Krišto Luka (MOSTANJE ALL)
Lacković Mateo (Ilovac)
Obrovac Tvrtko (Slunj)
Vučić Leonardo (Ogulin)
Škrtić Matej (Duga Resa 1929)

RASPORED UTAKMICA 1. ŽNL NSKŽ Limači PROLJEĆE – 2017/2018

DRUGI KRUG

Kolo 12   31.03.2018   Karlovac  Karlovac 1919 – Vatrogasac      8:0

Kolo 13   07.04.2018   Mali Erjavec  Zrinski-Ozalj – Karlovac 1919   1:7

Kolo 14   14.04.2018   Karlovac  Karlovac 1919 – Slunj     8:1

TREĆI KRUG

Kolo 15  21.04.2018  Karlovac  Karlovac 1919 – Duga Resa 1929   1:0

Kolo 16  28.04.2018  Karlovac – Mostanje    MOSTANJE ALL – Karlovac 1919  0:0

Kolo 17  05.05.2018  Karlovac  Karlovac 1919 – Zrinski-Ozalj   4:0

Kolo 18  12.05.2018  Gornje Mekušje  Vatrogasac – Karlovac 1919   0:2

Kolo 19  19.05.2018  Karlovac  Karlovac 1919 – Slunj     11:0

Kolo 20  26.05.2018  Ogulin  Ogulin – Karlovac 1919

Kolo 21  02.06.2018  Karlovac  Karlovac 1919 – Ilovac

NAPOMENA: Natjecanje u I ŽNL limači odvija se u trokružnom bod sustavu u dva dijela (dvokružno 2x7kola) i drugi dio 7 kola. Ukupno 21 kolo. Drugi dio: 7 kola, klubovi dobivaju natjecateljske brojeve na osnovu plasmana nakon prvog dijela (14 kola) i to na slijedeći način: Momčadi plasirane od 1.-4. mjesta dobivaju identičan natjecateljski broj: prvoplasirani broj 1, drugoplasirani br. 2 trećeplasirani br. 3, četvrtoplasirani br. 4. Momčadi plasirane od 5.-8. mjesta dobivaju natjecateljske brojeve na slijedeći način: petoplasirani br. 8, šestoplasirani br. 7, sedmoplasirani br.6, osmoplasirani br. 5. U slučaju da dva ili više klubova ostvare isti broj bodova u prvom dijelu odlučuju međusobni susreti, a ako je skor identičan natjecateljski broj odredit će se ždrijebom. U drugi dio natjecanja klubovi prenose sve osvojene bodove i gol razliku ostvarenu temeljem rezultata utakmica prvog dijela natjecanja. Eventualne odgode utakmica II dijela (12 – 14 kolo) moguće su samo do početka III dijela natjecanja.