1. ŽNL MLAĐI PIONIRI 2020/21

Tablica i raspored selekcije MLAĐI PIONIRI 2

Tablica 1. ŽNL NSKŽ mlađi pioniri 2020/2021

ml.poi

Posljednja utakmica 4. kolo 1. ŽNL NSKŽ

ml.poikk

Raspored 1. ŽNL NSKŽ mlađi pioniri 2020/2021

Kolo 1
06.09.2020. 10:00  NK Ogulin – NK Zrinski Ozalj 5:0
06.09.2020. 10:00  NK Ilovac – NK Korana 2:0
06.09.2020. 10:00  NK Duga Resa 1929 – NK Slunj 2:0
09.09.2020. 19:30  NK Mostanje ALL – NK Karlovac 1919 0:6


Kolo 2
13.09.2020. 10:00  NK Slunj – NK Mostanje ALL 4:2
13.09.2020. 10:00  NK Korana – NK Duga Resa 1929 1:0
13.09.2020. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Ilovac 2:1
13.09.2020. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Ogulin 0:4


Kolo 3
20.09.2020. 10:00  NK Ilovac – NK Dobra (SP) 3:0 Čl. 56 PNN

20.09.2020. 10:00  NK Duga Resa 1929 – NK Zrinski Ozalj 0:0
20.09.2020. 10:00  NK Mostanje ALL – NK Korana 1:3
20.09.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Slunj 3:0
 


Kolo 4
22.11.2020. 10:00  NK Korana – NK Karlovac 1919 0:2

27.09.2020. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Mostanje ALL 3:0
27.09.2020. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Duga Resa 1929 2:3
27.09.2020. 10:00  NK Ogulin – NK Ilovac 1:1
 


Kolo 5
04.10.2020. 10:00  NK Duga Resa 1929 – NK Ogulin 2:2
04.10.2020. 10:00  NK Mostanje ALL – NK Dobra (SP) 4:1
04.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Zrinski Ozalj 6:2
04.10.2020. 10:00  NK Slunj – NK Korana 1:2


Kolo 6
11.10.2020. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Slunj 4:0
11.10.2020. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Karlovac 1919 0:5
22.11.2020. 11:30  NK Ogulin – NK Mostanje ALL 1:0

11.10.2020. 13:30  NK Ilovac – NK Duga Resa 1929 1:0

 

Kolo 7
18.10.2020. 10:00  NK Mostanje – NK Ilovac 0:3
18.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Ogulin 1:1
18.10.2020. 10:00  NK Slunj – NK Dobra (SP) 0:0
18.10.2020. 10:00  NK Korana – NK Zrinski Ozalj 1:3

 

Kolo 8
25.10.2020. 10:00 NK Dobra (SP) – NK Korana 2:5
NK Ogulin – NK Slunj ZAKAZANA

25.10.2020. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Mostanje 3:0
25.10.2020. 13:30 NK Ilovac – NK Karlovac 1919 6:0
 

 

Kolo 9
08.11.2020. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Karlovac 1919 1:0
08.11.2020. 10:00  NK Slunj – NK Ilovac 0:5
08.11.2020. 11:00  NK Korana – NK Ogulin 0:2
08.11.2020. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Dobra (SP) 6:0


Kolo 10
15.11.2020. 00:00  NK Zrinski Ozalj – NK Ogulin 0:0

15.11.2020. 00:00  NK Korana – NK Ilovac 0:2
22.11.2020. 11:00  NK Slunj – NK Duga Resa 1929 1:0
15.11.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Mostanje ALL 6:0