1. ŽNL PIONIRI 2018/19

Tablica i raspored selekcije PIONIRI 2

tablica

pioniri 10

RASPORED 1. ŽNL PIONIRI

Kolo 1
Dobra (SP) – Karlovac 1919 02.09.2018 11:30 6:3 Sveti Petar
Ilovac – Zrinski-Ozalj 04.09.2018 18:30 1:4 Karlovac-Ilovačka šuma
Ogulin – Slunj 12.09.2018 18:30 4:0 Ogulin
Korana – Duga Resa 1929 08.10.2018 16:30 2:2 Karlovac-Turanj

Kolo 2
Zrinski-Ozalj – Dobra (SP) 09.09.2018 11:30 4:5 Mali Erjavec
Duga Resa 1929 – Ilovac 09.09.2018 11:30 0:1 Duga Resa
Ogulin – Korana 09.09.2018 11:30 10:0 Ogulin
Slunj – Karlovac 1919 27.09.2018 17:45 0:1 Slunj

Kolo 3
Ogulin – Ilovac 16.09.2018 11:00 3:0 Ogulin
Korana – Slunj 16.09.2018 11:30 0:11 Karlovac-Turanj
Dobra (SP) – Duga Resa 1929 16.09.2018 11:30 11:0 Sveti Petar
Karlovac 1919 – Zrinski-Ozalj 16.09.2018 11:30 3:2 Karlovac

Kolo 4
Slunj – Zrinski-Ozalj 23.09.2018 11:30 1:1 Slunj
Duga Resa 1929 – Karlovac 1919 23.09.2018 11:30 3:0 čl. 76. Duga Resa
Ogulin – Dobra (SP) 23.09.2018 11:30 2:4 Ogulin
Korana – Ilovac 23.09.2018 11:30 0:9 Karlovac-Turanj

Kolo 5
Dobra (SP) – Korana 30.09.2018 11:30 14:0 Sveti Petar
Karlovac 1919 – Ogulin 30.09.2018 11:30 2:2 Karlovac
Zrinski-Ozalj – Duga Resa 1929 30.09.2018 11:30 13:0 Mali Erjavec
Ilovac – Slunj 09.10.2018 17:00 2:0 Karlovac-Ilovačka šuma

Kolo 6
Slunj – Duga Resa 1929 07.10.2018 11:30 5:2 Slunj
Ogulin – Zrinski-Ozalj 07.10.2018 11:30 5:6 Ogulin
Korana – Karlovac 1919 07.10.2018 11:30 1:6 Karlovac-Turanj
Ilovac – Dobra (SP) 07.10.2018 11:30 1:3 Karlovac-Ilovačka šuma

Kolo 7
Dobra (SP) – Slunj 14.10.2018 11:30 3:0 Sveti Petar
Karlovac 1919 – Ilovac 14.10.2018 11:30 3:0 Karlovac
Zrinski-Ozalj – Korana 14.10.2018 11:30 11:1 Mali Erjavec
Duga Resa 1929 – Ogulin 14.10.2018 11:30 0:10 Duga Resa

Kolo 8
Slunj – Ogulin 21.10.2018 10:00 0:5 Slunj
Duga Resa 1929 – Korana 21.10.2018 11:31 7:0 Duga Resa
Zrinski-Ozalj – Ilovac 21.10.2018 11:31 1:0 Mali Erjavec
Karlovac 1919 – Dobra (SP) 21.10.2018 11:31 ZAKAZANA Karlovac

Kolo 9
Karlovac 1919 – Slunj 28.10.2018 11:30 2:3 Karlovac
Dobra (SP) – Zrinski-Ozalj 28.10.2018 11:30 5:3 Sveti Petar
Ilovac – Duga Resa 1929 28.10.2018 11:30 6:0 Karlovac-Ilovačka šuma
Korana – Ogulin 28.10.2018 11:30 0:9 Karlovac-Turanj

Kolo 10
Slunj – Korana 04.11.2018 11:00 10:0 Slunj
Duga Resa 1929 – Dobra (SP) 04.11.2018 11:30 0:10 Duga Resa
Zrinski-Ozalj – Karlovac 1919 04.11.2018 11:30 4:2 Mali Erjavec
Ilovac – Ogulin 04.11.2018 14:45 0:1 Karlovac-Ilovačka šuma

Kolo 11
Zrinski-Ozalj – Slunj 11.11.2018 11:00 1:0 Mali Erjavec
Karlovac 1919 – Duga Resa 1929 11.11.2018 11:00 5:0 Karlovac
Dobra (SP) – Ogulin 11.11.2018 11:30 4:2 Sveti Petar
Ilovac – Korana 11.11.2018 11:30 3:0 p.f. čl.56. Karlovac-Ilovačka šuma

Kolo 12
Slunj – Ilovac ZAKAZANA Slunj
Korana – Dobra (SP) ZAKAZANA Karlovac-Turanj
Ogulin – Karlovac 1919 ZAKAZANA Ogulin
Duga Resa 1929 – Zrinski-Ozalj ZAKAZANA Duga Resa

Kolo 13
Duga Resa 1929 – Slunj ZAKAZANA Duga Resa
Zrinski-Ozalj – Ogulin ZAKAZANA Mali Erjavec
Karlovac 1919 – Korana ZAKAZANA Karlovac
Dobra (SP) – Ilovac ZAKAZANA Sveti Petar

Kolo 14
Slunj – Dobra (SP) ZAKAZANA Slunj
Ilovac – Karlovac 1919 ZAKAZANA Karlovac-Ilovačka šuma
Korana – Zrinski-Ozalj ZAKAZANA Karlovac-Turanj
Ogulin – Duga Resa 1929 ZAKAZANA Ogulin