2. ŽNL LIMAČI 2020/21

tablica i raspored selekcije LIMAČI 3

tablica 2. ŽNL NSKŽ limači 2020/21

L 3 6

raspored 2. ŽNL NSKŽ limači 2020/21

Kolo 1
04.09.2020 15:00 Ogulin ŠN Ogulin 2 – NK VOŠK 3:0
04.09.2020 18:00 Karlovac Karlovac 1919 3 – Ilovac 2 7:2
04.09.2020 18:00 Rečica NK Mladost (R) – NK Barilović 8:0
05.09.2020 10:00 Draganići NK Draganić – NK Dobra (SP) 2:2

Kolo 2
10.09.2020 20:00 Karlovac-Ilovačka šuma Ilovac 2 – NK Mladost (R) 5:2
12.09.2020 00:00 Draganići NK Draganić – ŠN Ogulin 2 5:0
12.09.2020 10:00 Sveti Petar NK Dobra (SP) – NK Barilović 5:2
12.09.2020 18:30 Belavići NK VOŠK – Karlovac 1919 3 0:2

Kolo 3
17.09.2020 18:00 Rečica NK Mladost (R) – NK VOŠK 1:3
18.09.2020 18:30 Karlovac Karlovac 1919 3 – NK Draganić 3:0
19.09.2020 10:00 Ogulin ŠN Ogulin 2 – NK Dobra (SP) 0:5
19.09.2020 17:00 Karlovac NK Barilović – Ilovac 2 6:3
Kolo 4
25.09.2020 18:00 Belavići NK VOŠK – NK Barilović 2:3
26.09.2020 10:00 Draganići NK Draganić – NK Mladost (R) 5:2
26.09.2020 10:00 Sveti Petar NK Dobra (SP) – Ilovac 2 10:1
26.09.2020 11:15 Ogulin ŠN Ogulin 2 – Karlovac 1919 3 0:6
Kolo 5
01.10.2020 19:00 Karlovac-Ilovačka šuma Ilovac 2 – NK VOŠK 3:1
03.10.2020 10:00 Karlovac NK Barilović – NK Draganić 2:1
03.10.2020 11:30 Karlovac Karlovac 1919 3 – NK Dobra (SP) 2:3
04.10.2020 18:00 Rečica NK Mladost (R) – ŠN Ogulin 2 8:1
Kolo 6
07.10.2020 19:15 Draganići NK Draganić – Ilovac 2
ZAKAZANA
08.10.2020 16:00 Sveti Petar NK Dobra (SP) – NK VOŠK 6:0
10.10.2020 10:00 Ogulin ŠN Ogulin 2 – NK Barilović 0:2
10.10.2020 10:00 Karlovac Karlovac 1919 3 – NK Mladost (R) 3:0

Kolo 7
17.10.2020 10:00 Karlovac NK Barilović – Karlovac 1919 3
ZAKAZANA
17.10.2020 10:00 Karlovac-Ilovačka šuma Ilovac 2 – ŠN Ogulin 2 ZAKAZANA
17.10.2020 10:00 Belavići NK VOŠK – NK Draganić ZAKAZANA
17.10.2020 10:00 NK Mladost (R) – NK Dobra (SP) ZAKAZANA
Kolo 8
24.10.2020 00:00 Belavići NK VOŠK – ŠN Ogulin 2
ZAKAZANA
24.10.2020 00:00 Karlovac-Ilovačka šuma Ilovac 2 – Karlovac 1919 3 ZAKAZANA
24.10.2020 00:00 Karlovac NK Barilović – NK Mladost (R) ZAKAZANA
24.10.2020 00:00 Sveti Petar NK Dobra (SP) – NK Draganić ZAKAZANA
Kolo 9
Analyticom COMET – Raspored natjecanja Stranica: 1 / 3
31.10.2020 00:00 Rečica NK Mladost (R) – Ilovac 2 ZAKAZANA
31.10.2020 00:00 Karlovac Karlovac 1919 3 – NK VOŠK ZAKAZANA
31.10.2020 00:00 Ogulin ŠN Ogulin 2 – NK Draganić ZAKAZANA
31.10.2020 00:00 Karlovac NK Barilović – NK Dobra (SP) ZAKAZANA
Kolo 10
07.11.2020 00:00 Draganići NK Draganić – Karlovac 1919 3
ZAKAZANA
07.11.2020 00:00 Belavići NK VOŠK – NK Mladost (R) ZAKAZANA
07.11.2020 00:00 Karlovac-Ilovačka šuma Ilovac 2 – NK Barilović ZAKAZANA
07.11.2020 00:00 Sveti Petar NK Dobra (SP) – ŠN Ogulin 2 ZAKAZANA
Kolo 11
14.11.2020 00:00 Karlovac NK Barilović – NK VOŠK
ZAKAZANA
14.11.2020 00:00 Rečica NK Mladost (R) – NK Draganić ZAKAZANA
14.11.2020 00:00 Karlovac Karlovac 1919 3 – ŠN Ogulin 2 ZAKAZANA
14.11.2020 00:00 Karlovac-Ilovačka šuma Ilovac 2 – NK Dobra (SP) ZAKAZANA
Kolo 12
21.11.2020 00:00 Ogulin ŠN Ogulin 2 – NK Mladost (R)
ZAKAZANA
21.11.2020 00:00 Draganići NK Draganić – NK Barilović ZAKAZANA
21.11.2020 00:00 Belavići NK VOŠK – Ilovac 2 ZAKAZANA
21.11.2020 00:00 Sveti Petar NK Dobra (SP) – Karlovac 1919 3 ZAKAZANA