2. ŽNL LIMAČI 2020/21

Tablica i raspored selekcije LIMAČI 3

Tablica 2. ŽNL NSKŽ limači 2020/21

lim 3 tab

Posljednja utakmica 14. kolo 2. ŽNL NSKŽ

lim 3 zapis

Raspored 2. ŽNL NSKŽ limači 2020/21

Kolo 1
04.09.2020. 15:00  ŠN Ogulin 2 – NK VOŠK 3:0
04.09.2020. 18:00  NK Karlovac 1919 3 – NK Ilovac 2 7:2
04.09.2020. 18:00  NK Mladost (R) – NK Barilović 8:0
05.09.2020. 10:00  NK Draganić – NK Dobra (SP) 2:2


Kolo 2
10.09.2020. 20:00  NK Ilovac 2 – NK Mladost (R) 5:2
12.09.2020. 00:00  NK Draganić – ŠN Ogulin 2 5:0
12.09.2020. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Barilović 5:2
12.09.2020. 18:30  NK VOŠK – NK Karlovac 1919 3 0:2


Kolo 3
17.09.2020. 18:00  NK Mladost (R) – NK VOŠK 1:3
18.09.2020. 18:30  NK Karlovac 1919 3 – NK Draganić 3:0
19.09.2020. 10:00  ŠN Ogulin 2 – NK Dobra (SP) 0:5
19.09.2020. 17:00  NK Barilović – NK Ilovac 2 6:3


Kolo 4
25.09.2020. 18:00 NK VOŠK – NK Barilović 2:3
26.09.2020. 10:00 NK Draganić – NK Mladost (R) 5:2
26.09.2020. 10:00 NK Dobra (SP) – NK Ilovac 2 10:1
26.09.2020. 11:15 ŠN Ogulin 2 – NK Karlovac 1919 3 0:6


Kolo 5
01.10.2020. 19:00 NK Ilovac 2 – NK VOŠK 3:1
03.10.2020. 10:00 NK Barilović – NK Draganić 2:1
03.10.2020. 11:30 NK Karlovac 1919 3 – NK Dobra (SP) 2:3
04.10.2020. 18:00 NK Mladost (R) – ŠN Ogulin 2 8:1


Kolo 6
07.10.2020. 19:15  NK Draganić – Ilovac 2 3:0

08.10.2020. 16:00  NK Dobra (SP) – NK VOŠK 6:0
10.10.2020. 10:00  ŠN Ogulin 2 – NK Barilović 0:2
10.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 3 – NK Mladost (R) 3:0


Kolo 7
17.10.2020. 09:00  NK Ilovac 2 – ŠN Ogulin 2 2:0
17.10.2020. 09:30  NK Barilović – Karlovac 1919 3 5:2
17.10.2020. 10:00  NK Mladost Rečica – NK Dobra (SP) 0:8
05.11.2020. 18:15 NK VOŠK – NK Draganić 0:4


Kolo 8
20.10.2020. 17:00  NK VOŠK – ŠN Ogulin 2 0:0
22.10.2020. 19:00  NK Karlovac 1919 3 – NK Ilovac 2 5:1
24.10.2020. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Draganić 1:1
12.11.2020. 19:00  NK Barilović – NK Mladost Rečica 7:0


Kolo 9
31.10.2020. 16:00 NK Mladost (R) – NK Ilovac 2 4:5
27.10.2020. 18:30 NK Karlovac 1919 3 – NK VOŠK 5:1
31.10.2020. 10:30  ŠN Ogulin 2 – NK Draganić 0:1
31.10.2020. 10:00  NK Barilović – NK Dobra (SP) 0:3 čl. 56 PNN


Kolo 10
21.11.2020. 10:00  NK Draganić – NK Karlovac 1919 3 0:2

19.10.2020. 17:00  NK VOŠK – NK Mladost (R) 2:3
18.11.2020. 12:30  NK Ilovac 2 – NK Barilović 3:6
07.11.2020. 10:00  NK Dobra (SP) – ŠN Ogulin 2 6:0


Kolo 11
14.11.2020. 13:15  NK Barilović – NK VOŠK 6:0

14.11.2020. 10:00  NK Mladost (R) – NK Draganić 1:4
14.11.2020. 11:30  NK Karlovac 1919 3 – ŠN Ogulin 2 10:0
14.11.2020. 14:00  NK Ilovac 2 – NK Dobra (SP) 2:0

 

Kolo 12
03.11.2020. 12:30   NK VOŠK – Ilovac 2 2:3
20.03.2021. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Karlovac 1919 3 5:3
20.03.2021. 13:00  NK Draganić – NK Barilović 3:1
14.04.2021. 18:00  ŠN Ogulin 2 – NK Mladost Rečica ZAKAZANA

 

Kolo 13
26.03.2021. 16:30  NK VOŠK – NK Dobra (SP) 0:6
27.03.2021. 10:00  Ilovac 2 – NK Draganić 2:2
27.03.2021. 10:00  NK Barilović – ŠN Ogulin 2 3:1
27.03.2021. 10:00  NK Mladost Rečica – NK Karlovac 1919 3 1:11

 

Kolo 14
10.04.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 3 – NK Barilović 7:1
10.04.2021. 10:00  ŠN Ogulin 2 – Ilovac 2 1:1
10.04.2021. 10:00  NK Draganić – NK VOŠK 3:0
10.04.2021. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Mladost Rečica 8:0

 

Kolo 15
ŠN Ogulin 2 – NK VOŠK ZAKAZANA
 Ilovac 2 – NK Karlovac 1919 3 ZAKAZANA
NK Mladost Rečica – NK Barilović ZAKAZANA

 

Kolo 16
Ilovac 2 – NK Mladost Rečica ZAKAZANA
 NK VOŠK – NK Karlovac 1919 3 ZAKAZANA
NK Draganić – ŠN Ogulin 2 ZAKAZANA

 

Kolo 17
 NK Karlovac 1919 3 – NK Draganić ZAKAZANA
NK Mladost Rečica – NK VOŠK ZAKAZANA
NK Barilović – Ilovac 2 ZAKAZANA

 

Kolo 18
NK VOŠK – NK Barilović ZAKAZANA
NK Draganić – NK Mladost Rečica ZAKAZANA
ŠN Ogulin 2 – NK Karlovac 1919 3 ZAKAZANA

 

Kolo 19
NK Mladost Rečica – ŠN Ogulin 2 ZAKAZANA
NK Barilović – NK Draganić ZAKAZANA
Ilovac 2 – NK VOŠK ZAKAZANA
Kolo 20
NK Draganić – Ilovac 2 ZAKAZANA
ŠN Ogulin 2 – NK Barilović ZAKAZANA
NK Karlovac 1919 3 – NK Mladost Rečica ZAKAZANA

 

Kolo 21
 NK Barilović – NK Karlovac 1919 3 ZAKAZANA
Ilovac 2 – ŠN Ogulin 2 ZAKAZANA
NK VOŠK – NK Draganić ZAKAZANA