4. HNL SREDIŠTE SENIORI 2018/19

tablica i raspored selekcije SENIORI

tablica

seniori 15

raspored selekcije seniori

Kolo 1
Dinamo OO - Odra 25.08.2018 17:30 0:0 Odranski Obrež
Zelina - Vrapče 25.08.2018 17:30 3:1 Sveti Ivan Zelina
Karlovac 1919 - Tondach 25.08.2018 17:30 1:1 Karlovac
Segesta - Mladost 25.08.2018 17:30 2:0 Sisak
HNŠK Moslavina - Bistra 25.08.2018 17:30 1:4 Kutina
Mladost Z - Gaj Mače 26.08.2018 10:00 0:0 Zabok
Croatia - Gradići 26.08.2018 17:30 4:1 
Sava Strmec - Samobor 26.08.2018 17:30 2:0 Strmec

Kolo 2
Mladost - Croatia 01.09.2018 17:00 4:2 Petrinja
Tondach - Segesta 01.09.2018 17:00 2:0 Bedekovčina
Vrapče - Mladost Z 01.09.2018 17:00 5:1 Zagreb
Dinamo OO - Zelina 01.09.2018 17:00 2:0 Odranski Obrež
Odra - Samobor 02.09.2018 17:00 5:2 Odra
Bistra - Sava Strmec 02.09.2018 17:00 2:0 Bistra Donja
Gradići - HNŠK Moslavina 02.09.2018 17:00 5:1 null
Gaj Mače - Karlovac 1919 02.09.2018 17:00 5:0 Mače

Kolo 3
Mladost Z - Dinamo OO 05.09.2018 17:00 1:1 Zabok
Segesta - Gaj Mače 05.09.2018 17:00 0:2 Sisak
Croatia - Tondach 05.09.2018 17:00 2:0 null
HNŠK Moslavina - Mladost 05.09.2018 17:00 1:3 Kutina
Sava Strmec - Gradići 05.09.2018 17:00 5:0 Strmec
Samobor - Bistra 05.09.2018 17:00 1:1 Samobor
Karlovac 1919 - Vrapče 05.09.2018 19:00 0:2 Karlovac
Zelina - Odra 06.09.2018 17:00 1:1 null

Kolo 4
Mladost - Sava Strmec 08.09.2018 17:00 1:0 Petrinja
Tondach - HNŠK Moslavina 08.09.2018 17:00 2:1 Bedekovčina
Vrapče - Segesta 08.09.2018 17:00 1:0 Zagreb
Dinamo OO - Karlovac 1919 08.09.2018 17:00 1:1 Odranski Obrež
Zelina - Mladost Z 08.09.2018 17:00 0:0 
Odra - Bistra 09.09.2018 17:00 2:4 Odra
Gradići - Samobor 09.09.2018 17:00 4:0
Gaj Mače - Croatia 09.09.2018 17:00 2:0 Mače

Kolo 5
Mladost Z - Odra 16.09.2018 16:30 5:4 Zabok
Karlovac 1919 - Zelina 16.09.2018 16:30 0:3 Karlovac
Segesta - Dinamo OO 16.09.2018 16:30 2:1 Sisak
HNŠK Moslavina - Gaj Mače 16.09.2018 16:30 0:1 Kutina
Sava Strmec - Tondach 16.09.2018 16:30 1:2 Strmec
Samobor - Mladost 16.09.2018 16:30 0:2 Samobor
Bistra - Gradići 16.09.2018 16:30 2:0 Bistra Donja
Croatia - Vrapče 03.10.2018 16:00 1:1 null

Kolo 6
Mladost - Bistra 22.09.2018 16:30 1:1 Petrinja
Tondach - Samobor 22.09.2018 16:30 0:1 Bedekovčina
Vrapče - HNŠK Moslavina 22.09.2018 16:30 6:0 Zagreb
Dinamo OO - Croatia 22.09.2018 16:30 2:0 Odranski Obrež
Zelina - Segesta 22.09.2018 16:30 3:0 Sveti Ivan Zelina
Mladost Z - Karlovac 1919 23.09.2018 10:00 1:1 Zabok
Odra - Gradići 23.09.2018 16:30 2:0 Odra
Gaj Mače - Sava Strmec 23.09.2018 16:30 1:0 Mače

Kolo 7
Karlovac 1919 - Odra 29.09.2018 16:00 2:1 Karlovac
Segesta - Mladost Z 29.09.2018 16:00 6:2 Sisak
HNŠK Moslavina - Dinamo OO 29.09.2018 16:00 2:1 Kutina
Samobor - Gaj Mače 29.09.2018 16:00 0:1 Samobor
Croatia - Zelina 30.09.2018 16:00 6:1 null
Sava Strmec - Vrapče 30.09.2018 16:00 0:3 Strmec
Bistra - Tondach 30.09.2018 16:00 2:1 Bistra Donja
Gradići - Mladost 30.09.2018 16:00 1:2

Kolo 8
Tondach - Gradići 06.10.2018 15:30 1:0 Bedekovčina
Vrapče - Samobor 06.10.2018 15:30 3:1 Zagreb
Dinamo OO - Sava Strmec 06.10.2018 15:30 4:1 Odranski Obrež
Zelina - HNŠK Moslavina 06.10.2018 15:30 3:2 Sveti Ivan Zelina
Karlovac 1919 - Segesta 06.10.2018 15:30 3:1 Karlovac
Mladost Z - Croatia 07.10.2018 10:00 7:0 Zabok
Odra - Mladost 07.10.2018 15:30 1:1 Odra
Gaj Mače - Bistra 07.10.2018 15:30 1:1 Mače

Kolo 9
HNŠK Moslavina - Mladost Z 13.10.2018 15:00 5:2 Kutina
Samobor - Dinamo OO 13.10.2018 15:00 0:3 Samobor
Mladost - Tondach 13.10.2018 15:00 2:2 Petrinja
Segesta - Odra 13.10.2018 15:14 3:1 Sisak
Croatia - Karlovac 1919 14.10.2018 15:00 0:1 null
Sava Strmec - Zelina 14.10.2018 15:00 1:0 Strmec
Bistra - Vrapče 14.10.2018 15:00 2:0 Bistra Donja
Gradići - Gaj Mače 14.10.2018 15:00 0:1

Kolo 10
Vrapče - Gradići 20.10.2018 15:00 7:1 Zagreb
Dinamo OO - Bistra 20.10.2018 15:00 2:1 Odranski Obrež
Zelina - Samobor 20.10.2018 15:00 3:0 Sveti Ivan Zelina
Karlovac 1919 - HNŠK Moslavina 20.10.2018 15:00 1:2 Karlovac
Segesta - Croatia 20.10.2018 15:00 1:0 Sisak
Mladost Z - Sava Strmec 21.10.2018 10:00 5:0 Zabok
Odra - Tondach 21.10.2018 15:00 4:2 Odra
Gaj Mače - Mladost 21.10.2018 15:00 0:0 Mače

Kolo 11
HNŠK Moslavina - Segesta 27.10.2018 15:00 0:0 Kutina
Samobor - Mladost Z 27.10.2018 15:00 2:0 Samobor
Mladost - Vrapče 27.10.2018 15:00 0:1 Petrinja
Tondach - Gaj Mače 27.10.2018 15:00 0:0 Bedekovčina
Croatia - Odra 28.10.2018 14:30 0:0 null
Sava Strmec - Karlovac 1919 28.10.2018 14:30 2:3 Strmec
Bistra - Zelina 28.10.2018 14:30 1:1 Bistra Donja
Gradići - Dinamo OO 28.10.2018 14:30 1:5 null

Kolo 12
Vrapče - Tondach 03.11.2018 14:00 4:0 Zagreb
Dinamo OO - Mladost 03.11.2018 14:00 1:2 Odranski Obrež
Zelina - Gradići 03.11.2018 14:00 4:0 Sveti Ivan Zelina
Karlovac 1919 - Samobor 03.11.2018 14:00 3:0 Karlovac
Segesta - Sava Strmec 03.11.2018 14:00 4:0 Sisak
Mladost Z - Bistra 04.11.2018 10:00 1:0 Zabok
Odra - Gaj Mače 04.11.2018 14:00 2:0 Odra
Croatia - HNŠK Moslavina 04.11.2018 14:00 2:1 null

Kolo 13
HNŠK Moslavina - Odra 10.11.2018 13:30 1:2 Kutina
Samobor - Segesta 10.11.2018 13:30 0:3 Samobor
Mladost - Zelina 10.11.2018 13:30 0:0 Petrinja
Tondach - Dinamo OO 10.11.2018 13:30 2:2 Bedekovčina
Sava Strmec - Croatia 11.11.2018 13:30 3:1 Strmec
Bistra - Karlovac 1919 11.11.2018 13:30 2:0 Bistra Donja
Gradići - Mladost Z 11.11.2018 13:30 1:0 null
Gaj Mače - Vrapče 11.11.2018 13:30 1:2 Mače

Kolo 14
Dinamo OO - Gaj Mače 17.11.2018 13:30 1:2 Odranski Obrež
Zelina - Tondach 17.11.2018 13:30 1:0 Sveti Ivan Zelina
Karlovac 1919 - Gradići 17.11.2018 13:30 2:3 Karlovac
Segesta - Bistra 17.11.2018 13:30 3:1 Sisak
HNŠK Moslavina - Sava Strmec 17.11.2018 13:30 3:1 Kutina
Mladost Z - Mladost 18.11.2018 10:00 0:1 Zabok
Odra - Vrapče 18.11.2018 13:30 1:1 Odra
Croatia - Samobor 18.11.2018 13:30 1:3 null

Kolo 15
Samobor - HNŠK Moslavina 24.11.2018 13:00 1:1 Samobor
Mladost - Karlovac 1919 24.11.2018 13:00 2:0 Petrinja
Tondach - Mladost Z 24.11.2018 13:00 3:1 Bedekovčina
Vrapče - Dinamo OO 24.11.2018 13:00 7:1 Zagreb
Sava Strmec - Odra 25.11.2018 13:00 2:3 Strmec
Bistra - Croatia 25.11.2018 13:00 5:0 Bistra Donja
Gradići - Segesta 25.11.2018 13:00 1:2 null
Gaj Mače - Zelina 25.11.2018 13:00 0:0 Mače

Kolo 16
Odra - Dinamo OO ZAKAZANA Odra
Vrapče - Zelina ZAKAZANA Zagreb
Gaj Mače - Mladost Z ZAKAZANA Mače
Tondach - Karlovac 1919 ZAKAZANA Bedekovčina
Mladost - Segesta ZAKAZANA Petrinja
Gradići - Croatia ZAKAZANA
Bistra - HNŠK Moslavina ZAKAZANA Bistra Donja
Samobor - Sava Strmec ZAKAZANA Samobor

Kolo 17
Samobor - Odra ZAKAZANA Samobor
Sava Strmec - Bistra ZAKAZANA Strmec
HNŠK Moslavina - Gradići ZAKAZANA Kutina
Croatia - Mladost ZAKAZANA null
Segesta - Tondach ZAKAZANA Sisak
Karlovac 1919 - Gaj Mače ZAKAZANA Karlovac
Mladost Z - Vrapče ZAKAZANA Zabok
Zelina - Dinamo OO ZAKAZANA Sveti Ivan Zelina

Kolo 18
Odra - Zelina ZAKAZANA Odra
Dinamo OO - Mladost Z ZAKAZANA Odranski Obrež
Vrapče - Karlovac 1919 ZAKAZANA Zagreb
Gaj Mače - Segesta ZAKAZANA Mače
Tondach - Croatia ZAKAZANA Bedekovčina
Mladost - HNŠK Moslavina ZAKAZANA Petrinja
Gradići - Sava Strmec ZAKAZANA
Bistra - Samobor ZAKAZANA Bistra Donja

Kolo 19
Bistra - Odra ZAKAZANA Bistra Donja
Samobor - Gradići ZAKAZANA Samobor
Sava Strmec - Mladost ZAKAZANA Strmec
HNŠK Moslavina - Tondach ZAKAZANA Kutina
Croatia - Gaj Mače ZAKAZANA null
Segesta - Vrapče ZAKAZANA Sisak
Karlovac 1919 - Dinamo OO ZAKAZANA Karlovac
Mladost Z - Zelina ZAKAZANA Zabok

Kolo 20
Odra - Mladost Z ZAKAZANA Odra
Zelina - Karlovac 1919 ZAKAZANA Sveti Ivan Zelina
Dinamo OO - Segesta ZAKAZANA Odranski Obrež
Vrapče - Croatia ZAKAZANA Zagreb
Gaj Mače - HNŠK Moslavina ZAKAZANA Mače
Tondach - Sava Strmec ZAKAZANA Bedekovčina
Mladost - Samobor ZAKAZANA Petrinja
Gradići - Bistra ZAKAZANA

Kolo 21
Gradići - Odra ZAKAZANA
Bistra - Mladost ZAKAZANA Bistra Donja
Samobor - Tondach ZAKAZANA Samobor
Sava Strmec - Gaj Mače ZAKAZANA Strmec
HNŠK Moslavina - Vrapče ZAKAZANA Kutina
Croatia - Dinamo OO ZAKAZANA null
Segesta - Zelina ZAKAZANA Sisak
Karlovac 1919 - Mladost Z ZAKAZANA Karlovac

Kolo 22
Odra - Karlovac 1919 ZAKAZANA Odra
Mladost Z - Segesta ZAKAZANA Zabok
Zelina - Croatia ZAKAZANA Sveti Ivan Zelina
Dinamo OO - HNŠK Moslavina ZAKAZANA Odranski Obrež
Vrapče - Sava Strmec ZAKAZANA Zagreb
Gaj Mače - Samobor ZAKAZANA Mače
Tondach - Bistra ZAKAZANA Bedekovčina
Mladost - Gradići ZAKAZANA Petrinja

Kolo 23
Mladost - Odra ZAKAZANA Petrinja
Gradići - Tondach ZAKAZANA
Bistra - Gaj Mače ZAKAZANA Bistra Donja
Samobor - Vrapče ZAKAZANA Samobor
Sava Strmec - Dinamo OO ZAKAZANA Strmec
HNŠK Moslavina - Zelina ZAKAZANA Kutina
Croatia - Mladost Z ZAKAZANA null
Segesta - Karlovac 1919 ZAKAZANA Sisak

Kolo 24
Odra - Segesta ZAKAZANA Odra
Karlovac 1919 - Croatia ZAKAZANA Karlovac
Mladost Z - HNŠK Moslavina ZAKAZANA Zabok
Zelina - Sava Strmec ZAKAZANA Sveti Ivan Zelina
Dinamo OO - Samobor ZAKAZANA Odranski Obrež
Vrapče - Bistra ZAKAZANA Zagreb
Gaj Mače - Gradići ZAKAZANA Mače
Tondach - Mladost ZAKAZANA Bedekovčina

Kolo 25
Tondach - Odra ZAKAZANA Bedekovčina
Mladost - Gaj Mače ZAKAZANA Petrinja
Gradići - Vrapče ZAKAZANA
Bistra - Dinamo OO ZAKAZANA Bistra Donja
Samobor - Zelina ZAKAZANA Samobor
Sava Strmec - Mladost Z ZAKAZANA Strmec
HNŠK Moslavina - Karlovac 1919 ZAKAZANA Kutina
Croatia - Segesta ZAKAZANA null

Kolo 26
Odra - Croatia ZAKAZANA Odra
Segesta - HNŠK Moslavina ZAKAZANA Sisak
Karlovac 1919 - Sava Strmec ZAKAZANA Karlovac
Mladost Z - Samobor ZAKAZANA Zabok
Zelina - Bistra ZAKAZANA Sveti Ivan Zelina
Dinamo OO - Gradići ZAKAZANA Odranski Obrež
Vrapče - Mladost ZAKAZANA Zagreb
Gaj Mače - Tondach ZAKAZANA Mače

Kolo 27
Gaj Mače - Odra ZAKAZANA Mače
Tondach - Vrapče ZAKAZANA Bedekovčina
Mladost - Dinamo OO ZAKAZANA Petrinja
Gradići - Zelina ZAKAZANA
Bistra - Mladost Z ZAKAZANA Bistra Donja
Samobor - Karlovac 1919 ZAKAZANA Samobor
Sava Strmec - Segesta ZAKAZANA Strmec
HNŠK Moslavina - Croatia ZAKAZANA Kutina

Kolo 28
Odra - HNŠK Moslavina ZAKAZANA Odra
Croatia - Sava Strmec ZAKAZANA null
Segesta - Samobor ZAKAZANA Sisak
Karlovac 1919 - Bistra ZAKAZANA Karlovac
Mladost Z - Gradići ZAKAZANA Zabok
Zelina - Mladost ZAKAZANA Sveti Ivan Zelina
Dinamo OO - Tondach ZAKAZANA Odranski Obrež
Vrapče - Gaj Mače ZAKAZANA Zagreb

Kolo 29
Vrapče - Odra ZAKAZANA Zagreb
Gaj Mače - Dinamo OO ZAKAZANA Mače
Tondach - Zelina ZAKAZANA Bedekovčina
Mladost - Mladost Z ZAKAZANA Petrinja
Gradići - Karlovac 1919 ZAKAZANA
Bistra - Segesta ZAKAZANA Bistra Donja
Samobor - Croatia ZAKAZANA Samobor
Sava Strmec - HNŠK Moslavina ZAKAZANA Strmec

Kolo 30
Odra - Sava Strmec ZAKAZANA Odra
HNŠK Moslavina - Samobor ZAKAZANA Kutina
Croatia - Bistra ZAKAZANA null
Segesta - Gradići ZAKAZANA Sisak
Karlovac 1919 - Mladost ZAKAZANA Karlovac
Mladost Z - Tondach ZAKAZANA Zabok
Zelina - Gaj Mače ZAKAZANA Sveti Ivan Zelina
Dinamo OO - Vrapče ZAKAZANA Odranski Obrež