4. NL SREDIŠTE SENIORI

tablica i raspored selekcije SENIORI

tablica

4. HNL SREDIŠTE ZG 2.5.2018

lista strijelaca nakon 15 kola jesenskog dijela:

12
Berić Vlado (Ponikve)
Vujica Dubravko (Gaj Mače)
10
Štefančić Matija (Karlovac 1919)
8
Brujić Nikica (Samobor)
Merlin Marko (Samobor)
Strjački Antun (Samobor)
7
Hudorović Sandi (Karlovac 1919)
Novinić Enes (Karlovac 1919)
6
Borovčak Tomislav (Zelina)
Hajduk Igor (Gradići)
Hercigonja Ivan (Jarun)
Kotarski Vinko (Mladost Z)
Malarić Mario (Mladost Z)
5
Držić Bruno (Samobor)
Mlinarić Hrvoje (Savski Marof)
Plivelić Matej (Slunj)
Sudec Dario (Jarun)
Turkalj Antonijo (Karlovac 1919)
4
Azizi Damir (Ponikve)
Babić Ronaldo (Stupnik)
Bartolić Vid (Ponikve)
Celiček Stjepan (Dinamo OO)
Herceg Nenad (Jarun)
Janječić Tomislav (Dinamo OO)
Jurčević Jura (Slunj)
Konjević Goran (Zelina)
Krajačić Nikola (Mladost Z)
Lovrić Ivan (Mladost)
Makarun Tomislav (Samobor)
Matanić Matej (Slunj)
Ovčar Florijan (Zelina)
Saez Juan Manuel (Zelina)
Tadić Marko (Jarun)
Zubčić Dinko (Ponikve)
3
Pavelić Josip (Jarun)
Bobinec Karlo (Gaj Mače)
Cimeša Marko (Dinamo OO)
Čavala Tomislav (Gaj Mače)
Ćukelj Krunoslav (Ponikve)
Dragić Antonio (Samobor)
Kostanjski Filip (Sava Strmec)
Lukić Antonio (Croatia)
Mikulinec Stjepan (Zelina)
Oroz Filip (Croatia)
Pasarić Delić Vinko (Savski Marof)
Prepelec Matej (Mladost)
Rajić Ivan (Gradići)
Štimac Grga (Ponikve)
Štrok Hrvoje (Savski Marof)
Turkalj Marin (Slunj)
2
Aljinović Toni (Samobor)
Benić Dario (Jarun)
Blagec Miroslav (Gaj Mače)
Blažinić Bernard (Polet)
Brebrić Luka (Dinamo OO)
Bunčec Zoran (Mladost Z)
Cerovečki Marko (Sava Strmec)
Cvetković Kruno (Sava Strmec)
Filipović Luka (Sava Strmec)
Frajt Darko (Sava Strmec)
Ganić Denis (Dinamo OO)
Gotal Daniel (Croatia)
Grozdek Antun (Savski Marof)
Habajec Silvestar (Croatia)
Hanžek Kristijan (Savski Marof)
Ivančić Ante (Croatia)
Jurina Robert (Gaj Mače)
Kovačić Dominik (Stupnik)
Martinko Antonio (Jarun)
Matanović Ivan (Gradići)
Matić Baldo Ivan (Mladost)
Matušin Zvonimir (Polet)
Novoselec Luka (Sava Strmec)
Pavković Ivan (Mladost)
Radočaj Petar (Slunj)
Stojanović Antonio (Croatia)
Šandor Marijo (Gradići)
Ščuric Jurica (Gaj Mače)
Špehar Josip (Slunj)
Trgovčević Marko (Sava Strmec)
Turk Patrik (Mladost Z)
Zagorec Ivan (Gradići)
Zmazek Danijel (Zelina)
Župetić Filip (Gradići)
1
Anić Marko (Stupnik)
Baglama Sven (Polet)
Bajs Martin (Mladost Z)
Ban Filip (Polet)
Baniček Boris (Mladost)
Bogović Damir (Gradići)
Borac Christian (Jarun)
Borković Nenad (Dinamo OO)
Brdarić Filip (Samobor)
Cebin Petar (Savski Marof)
Cvitanović Ivan (Ponikve)
Čavlina Stipo (Croatia)
Čondrić Ljupko (Dinamo OO)
Fridrih Sandro (Gradići)
Furić Nikola (Gradići)
Gavrić Petar (Zelina)
Gršić Tin (Mladost)
Holetić Marko (Stupnik)
Jandrić Josip (Mladost)
Katić Robert (Ponikve)
Kižlin Roberto (Samobor)
Knez Karlo (Ponikve)
Kopun Filip (Ponikve)
Kotarski Martin (Mladost Z)
Kotarski Franjo (Samobor)
Krpanec Petar (Gaj Mače)
Krznar Marko (Mladost Z)
Kuharić Robert (Gaj Mače)
Labak Antonio (Stupnik)
Mačković Mihael (Zelina)
Marjanović David (Mladost)
Martinić Marko (Gaj Mače) Maruna Mislav (Sava Strmec)
Meglajec Ivica (Stupnik)
Mišura Antonio (Samobor)
Nasić Fran (Ponikve)
Oraić Karlo (Gaj Mače)
Orsag Marko (Sava Strmec)
Ostojić Rafael Paul (Dinamo OO)
Pausić Borna (Karlovac 1919)
Pejak Marijo (Polet)
Pilipović Filip (Ponikve)
Pipić Martin (Ponikve)
Pižir Kristijan (Croatia)
Požega Luka (Slunj)
Prošić Elmin (Zelina)
Pušić Valentino (Karlovac 1919)
Skrbin Matej (Polet)
Stjepanović Ivan (Savski Marof)
Sučić Ivica (Polet)
Suljkanović Domagoj (Savski Marof)
Šalić Stjepan (Karlovac 1919)
Šaško Mihael (Croatia)
Špelić Marko (Slunj)
Šprajcer Nikola (Karlovac 1919)
Štefner Toni (Gradići)
Veselić Boris (Karlovac 1919)
Vucelić Nikola (Karlovac 1919)
Zefkić Martin (Jarun)
Zendeli Antonio (Savski Marof)
Zlodi Robert (Polet)
Župetić Marko (Gradići)
autogol
Filipović Željko (Croatia)
Medverec Hrvoje (Zelina)
Miklečić Mario (Ponikve)
Palčić Zlatko (Zelina)
Pavelić Josip (Jarun)
Zrnc Martin (Savski Marof)
Žitko Jurica (Karlovac 1919)

raspored:

Kolo 16: 03.03.2018 15:00 Petrinja  Mladost – Karlovac 1919  ODGOĐENO

Kolo 17: 10.03.2018 15:00 Karlovac  Karlovac 1919 – Jarun    1:1

Kolo 18: 18.03.2018 15:00 Hrastje  Croatia – Karlovac 1919    0:4

Kolo 19: 24.03.2018 15:00 Karlovac  Karlovac 1919 – Dinamo OO  4:1

Kolo 20: 02.04.2018 16:00 Samobor  Samobor – Karlovac 1919  0:0

Kolo 21: 07.04.2018 16:00 Karlovac  Karlovac 1919 – Zelina  1:2

Kolo 22: 14.04.2018 16:30 Slunj  Slunj – Karlovac 1919  1:0

Kolo 23: 21.04.2018 16:30 Savski Marof  Savski Marof – Karlovac 1919  1:2

Kolo 24: 28.04.2018 17:00 Karlovac  Karlovac 1919 – Ponikve  3:3

Kolo 25: 06.05.2018 17:00 Buševec  Polet – Karlovac 1919

Kolo 26: 12.05.2018 17:00 Karlovac  Karlovac 1919 – Sava Strmec

Kolo 27: 19.05.2018 17:30 Gornji Stupnik  Stupnik – Karlovac 1919

Kolo 28: 23.05.2018 17:30 Karlovac  Karlovac 1919 – Gradići

Kolo 29: 26.05.2018 17:30 Mače  Gaj Mače – Karlovac 1919

Kolo 30: 03.06.2018 17:30 Karlovac  Karlovac 1919 – Mladost Zabok