U Varaždinu zlatni mlađi pioniri, limači i karlići odlični

Mlađi pioniri Nogometnog kluba “Karlovac 1919” osvojili su prvo mjesto u Varaždinu na međunarodnom turniru “Hyundai Bumbar Kup”. Na turniru je sudjelovalo stotinjak ekipa u tri kategorije mlađih uzrasta. “Karlovac 1919” nastupio je sa čak sedam selekcija u kojima je bilo 80 igrača. Karlovački klub predstavljale su tri selekcije karlića, te po dvije limača i mlađih pionira. Sve selekcije ostvarile su odlične rezultate, pa su tako karlići suvereno prošli skupinu, te u osmini finala bili zaustavljeni od domaćina “Varteksa”. Limači su također bili odlični, te su osvojili četvrto mjesto, a u utakmici za treće mjesto poraženi su od “Međimurja”. Najveći uspjeh ostvarili su mlađi pioniri, koji su osvojili zlatnu medalju u konkurenciji 35 ekipa, u fazi na ispadanje tri puta su prolazili nakon boljeg izvođenja šesteraca, gdje je za protivničke igrače nesavladiv bio golman Šimun Rendulić. U finalnoj utakmici protiv slovenske ekipe “Grosuplje” Karlovčani su bili bolji s 1:0, a jedini gol postigao je junak utakmice i najbolji golman turnira Šimun Rendulić udarcem sa svoga gola u posljednjoj sekundi utakmice za veliko slavlje brojnih navijača “Karlovca 1919”. Treneri su bili Matija Štefančić za mlađe pionire, Krunoslav Kišpatić i Antonio Magdić za limače, te Zdravko Jakovac za karliće.