Mlađi uzrasti Nogometnog kluba “Karlovac 1919” gostovali kod “Dinama” ( FOTO)

Više od 80 mladih igrača Nogometnog kluba “Karlovac 1919” gostovalo je u četvrtak u Zagrebu kod Nogometnog kluba “Dinamo”. Odigrane su utakmice četiri selekcije mlađih uzrasta, karlića igrači rođeni 2007. godine, dvije selekcije limača igrači rođeni 2005. i 2006. godine, te mlađih pionira. Iako rezultati nisu bili primarni, treba reći da su u tri utakmice bili bolji domaći igrači, a u jednoj gosti. “Dinamo” je pobijedio kod karlića 2:0, kod limači dva 1:0 i kod limača jedan 4:2, strijelci kod Karlovčana bili su Korač i Trpčić. U susretu mlađih pionira pobijedio je “Karlovac 1919”, a strijelci su bili Rendulić i Vidoš. Karlovčani su u sklopu gostovanja u Maksimiru prošetali i glavnim terenog državnog prvaka.