Karlić finalisti turnira u Ogulinu

 

Protekli vikend karlići 2007. i 2008. godište bili su vrlo aktivni.
Prvo su u subotu sudjelovali na turniru u Ogulini koji je organizirala Škola nogometa Ogulin.
Prva ekipa sa lakoćom je prošla grupnu fazu natjecanja jer su pobjedili Lokomotivu Zagreb i ŠN Ogulin II. Kao prvi u grupi plasirali su se u četvrtfinale gdje su također sa visokih 7-0 pobjedili NK Goranin Delnice. U polufinalu susreli su se sa vrlo jakom ekipom NK Hrvatski dragovoljac i u ljepotici turnira pobjedili sa 1-0 i plasirali se u finale. U finalu su se sastali ponovno sa malim Lokosima ali su u pravo borbenoj utakmici Lokosi bili bolji i pobjedili sa 2-0 te osvojili su turnir, a naša ekipa osvojila je drugo mjesto. Za najboljeg golmana turnira proglašen je Luka Žitko iz NK Karlovac 1919.

Druga ekipa igrači rođeni 2008. godište također su vrlo lako osvojili 1. mjesto u grupi gdje su savladali NK Nehaj iz Senja i Mladost iz Zagorja ogulinskog. U četvrtfinalu susreli su se sa ŠN Ogulin I i nesretno primljenim pogotkom u samoj završnici utakmice izgubili sa 1-0 i time završili nastup na turniru.

IMG-20160612-WA0013

IMG-20160612-WA0012