Sve selekcije kluba startale sa pripremama, pioniri pobjednici turnira

Sve selekcije nogometng kluba Karlovac 1919 počele su sa pripremama za nadolazeću sezonu 2016/2017 .

Redovito svakoga dana od 9.00 ( limači , kadeti i junior) i 18:00 ( ml. pioniri, pioniri, karlići I seniori) vrše se treninzi na stadionu Branko Čavlović – Čavlek.

Također traju i upisi u školu nogometa u istim terminima kada su i gore navedeni treninzi. Od ” papirologije” koja je potrebna za nove članove kluba potrebna je domovnica i OIB. Ukoliko igrači dolaze iz drugih klubova potrebna je istupnica iz bivšeg kluba.

Pioniri Karlovca prošlog su vikenda nastupili na turniru u organizaciji nogometnog kluba Korana. U polufinalnom susretu bili su bolji od vršnjaka sa Ilovca rezultatom 6:0 te istim rezultatom bili bolji i u finalu od domačina nogometnog kluba Korana.