Pobjeda u premijernom nastupu veterana NK Karlovca 1919

Nakon gotovo tri godine ponovno su na stadionu Brank Čavlović Čavlek utakmicu odigrali veterani NK Karlovca 1919.

U premijernom nastupu na travnjaku sa umjetnom travom u goste su stigli veterani Čeglja. Iako rezultat nije bio u prvom planu treba napomenuti da su karlovčani bili bolji sa uvjerljivih 10:0 , a golove su postigli Novaković 6, Begić 2 , Cerovec i Brkljačić.

Za veterane NK Karlovca 1919 nastupali su Vucelić, Cerovec, Begić, Brkljačić, Lapov, Pavlešić, Milošević, Šnajder, Grubešić, Novaković, Vrbanić, Šprajcer, Bičanić, dok su u stručnom stožeru bili Stjepan Benić, Škarjak i Mađar.

Sezona veterana počinje 6. rujna ( ponedjeljak) a karlovčani gostuju u Slunju kod istoimene ekipe.

Prema viđenome na terenu s obzirom na mahom prvoligaške i drugoligaške igrače koji su nastupali za Karlovac 1919 , možemo reći da će karlovčani biti favorit lige koja broji 7 momčadi.