Seniori u prvom kolu dočekuju Gradiće, juniori Segestu a ml. pioniri I pioniri u Lučkom

Vrlo aktivan vikend je pred svim selekcijama nogometnog kluba Karlovac 1919.

Krenuti ćemo od onih najmanjih karlića koji se u subotu od 10.00 i 11.00 sati odigrati prijateljske utakmice sa istim selekcijama nogometnog kluba Vatrogasac.

Limaći 2006 godište gostovati će u subotu na turniru u zagrebačkom Botincu.

Mlađi pioniti i pioniri u slopu 1. nogomete lige Središte nakon odigranog prvog kola sa zagrebačkim Dinamom, gostovati će kod ekipe Lučko,. Utakmice su na rasporedu u nedjelju od 10.00 i 11.15 sati.

Kadeti i juniori ugostiti će najstariji hrvatski nogometi klub Segestu iz Siska, utakmica je to prvog kola prve nogometne lige Središte za kadete i juniore, od 10.00 na travnjk će kadeti dok utakmica juniora se igra u 12.00 sati .

Seniori Karlovca 1919 u prvom četvrte međužupanijske lige Središte kolu dočekuju ekipu Gradići, utakmica je na rasporedu u subotu od 17:30 sati.

Oni najstariji veterani , snage će odmjeriti sa ekipom veterana nogometnog kluba Duga Resa, utakmica se igra u ponedjeljak od 18:00 sati.