Porazi seniora, pionira i mlađih pionira

Jučer definitivno bije bio dobar dan za nogometaše Karlovca 1919 šta se rezultatskog značaja tiče, poraze su doživjele tri selekcije kluba.

U 1. ligi Središte za mlađe pionire I pionire naše selekcije gostovale su kod nogometaša Sesveta.

Mlađi pioniri poraženi su od domaće ekipe sa 4:0 dok su pioniri također poraženi rezultatom 4:1 ( Radoš ).

U četvrtoj međužupanijskoj ligi Središte za senior na ” Čavleku ” je odigran mini derbi između vodeće ekipe lige Udarnika iz Kurilovca i Karlovca 1919.

Pod vodstvom novog-starog trenera Stjepana Benića koji je na klupi zamijenio Sanjina Lucijanića zbog njegovog odlaska na trenersko mjesto kluba u Saudiskoj arabiji, zabilježen je minimalni poraz od 1:0.

Iako su nogometaši Karlovca 1919 bili bliže pogotku, gosti su preko Đaje u prvome dijelu poveli sa 1:0. Karlovčani su prijetili niz puta međutim rezultat se nije mijenjao.