Sveti Nikola i NK Karlovac 1919 darovali limače i karliće

Kao i svake godine tako je i ove godine u nedjelju stadion Branko Čavlović Čavlek posjetio je Sv. Nikola i donio poklone za najmlađe nogometaše NK Karlovca 1919. Sv. Nikola male nogometaše darovao je sa slatkim paketima i loptama koje je osigurao NK Karlovac 1919.
Još prije svi članovi kluba i igrači dobili su na poklon klupske zastavice za auto koje je također osigurala uprava kluba.
Najmlađi nogometaši bili su oduševljeni posjetom Sv. Nikole te su mu obećali kako će još više i bolje trenirati i na svim natjecanjima što bolje prezenirati i braniti plavo-bijele boje kluba sa Korane.
Treneri i igrači također se zahvaljuju svim članovima uprave kluba i roditeljima koji su im omogučili i ove godine da ih posjeti Sv. Nikola