Nakon županijskog prvenstva karlići ” protutnjali ” i kroz Delnice

KARLIĆI OSVOJILI 3. MEĐUNARODNI TURNIR “TIN GRGURIĆ” U DELNICAMA

Najnlađi nogometaši NK Karlovac 1919 u nedjelju 22.01.2017. godine osvojili su 3. Međunarodni turnir u Delnicama.
Naši mali nogometaši u grupnoj fazi pobjedili su domaćina HNK Goranin sa 7-0 i NK Ogulin 3-0. U zadnjoj utakmici u grupi koja je odlučivala o prvaku grupe nakon neizvjesne i dinamične utakmice izgubili su 2-1 od favoriziranog HNK Orijent 1919.
Kao drugoplasirani u grupi polufinalni susret odigrali su protiv MNK Gorovo iz Opatije i pobijedili 1-0 i tako se plasirali u finale. Pobjedonosni pogodak petom postigao je spretni strijelac Ivan Raguž nakon udarca iz kuta.
U finalu turnira ponovno su se susrele dvije najbolje ekipe na turniru NK Karlovac1919 i HNK Orijent 1919.
Od samog početka utakmice mali karlovčani pokazali su da su bolja ekipa od protivnika i zasluženo pobijedili sa 3-0 i tako osigurali osvajane 1. mjesta. Strijelci u finalu bili su Niko Sablić i 2 X Matija Škrtić.
Kapetan karlovačke momčadi Mihael Magdić proglašen je za najboljeg igrača turnira.
Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Volarić, Halovanić, Baršić, Škrtić, N. Sablić, Raguž, Bunčić, Magdić, L. Vranić, treneri Zdravko Jakovac i Antonio Magdić