Karlovac 1919 na noge prvaku Dinamu iz Zagreba ( VIDEO )

U prvom proljetnom kolu prve lige Središte za mlađe pionire i pionire , igrači nogometnog kluba Karlovac 1919 gostovati će u subotu 18.02. 2017 godine u Zagrebu kod ekipe Dinama.
Biti ce ovo veliki ispit za mlade nogometaše Karlovca koji idu na noge vodećoj momčadi lige u obje konkurencije.
Mlađi pioniri i pioniri Karlovca 1919 u prvoligaškom društvu nalaze se na 11. poziciji zbirne tablice od 18. klubova te prvoligaški status i za sljedeću sezonu nije upitan.
Mlađi pioniri sezonu su završili na 13. mjestu sa 13 bodova, te u proljetni dio prvenstva ulaze pojačani za nove igrače Luku Kučinića i Mihaela Borčića.
Pioniri su polusezonu završili na odličnoj 7. poziciji sa 28 bodova,  gdje u svojim redovima imaju dvojicu igrača Mateja Radoša i Joška Rendulića koji su zabili po 15 golova te drže treće mjesto na listi strijelaca. Također i kapetan Mateo Jurković je član reprezentativne selekcije 2002. godišta.
Nogometaši Karlovca 1919 imati će i to zadovoljstvo da će biti prva gostujuća ekipa koja će biti primljena u novu školu nogometa Dinama koju možete pogledati u linku ispod teksta.