LIMAČI I KARLIĆI ZA VIKEND U ARENI VARAŽDIN

U Areni Varaždin će slijedećeg vikenda na velikom međunarodnom turniru “Arena Varaždin Suzuki Bumbar cup 2018.” igrati limači i karlići NK Karlovac 1919.

U subotu 24. veljače i nedjelju 25. veljače će se u Varaždinskoj Areni održati najveći turnir u nogometnoj povijesti sjeverne Hrvatske: “Arena Varaždin Suzuki Bumbar cup 2018.” s više od 150 momčadi iz 65 klubova iz Hrvatske i Slovenije za igrače rođene od 2004. do 2008. godine. U vrlo jakoj konkurenciji nekih od ponajboljih mladih momčadi Slovenije (NK Olimpija, NK Drava Ptuj, NK Slovenska Bistrica …) i nekih vrlo jakih hrvatskih nogometnih škola (NK Varteks, NK Slaven Belupo, NK Međimurje …) NK Karlovac 1919 će nastupiti s po 2 momčadi mlađih limača trenera (2008.) Enesa Novinića i karlića (2009. i 2010.) trenera Antonia Magdića.

Prije dvije godine su momčadi NK Karlovac 1919 postigle dobar uspjeh na Bumbar cupu. (vidi na linku ispod)

U Varaždinu zlatni mlađi pioniri, limači i karlići odlični

Raspored utakmica i pravila turnira možete naći na facebook stranici Škole nogometa Varteks-Foteks: https://www.facebook.com/SkolaNogometaVarteksFotex/