LIMAČI I KARLIĆI UŽIVO IZ ARENE VARAŽDIN

“Arena Varaždin Suzuki bumbar cup 2018” već godinama spada u sam vrh nogometnih turnira mladeži u Hrvatskoj i Sloveniji. Ove godine su organizatori nadmašili sve dosadašnje turnire brojnim novostima: rigoroznim obaveznim provjerama godišta igrača, obaveznim nošenjem narukvice-oznake godišta igrača, zabavnim sadržajima itd.). Ipak direktan prijenos svih utakmica koje će se usporedno igrati na 4 malonogometna terena u Areni Varaždin je poseban poduhvat.

Naime u subotu od 14.45 (i dalje prema rasporedu utakmica) i u nedjelju od 8.00 (i dalje prema rasporedu) bit će direktno prenošene utakmice momčadi limača 2 i karlića NK Karlovac 1919 (po dvije momčadi).

Limači i karlići će tako nakon seniora u 1. HNL biti slijedeće momčadi našega kluba u direktnom prijenosu!

Sve utakmice “Arena Varaždin Suzuki Bumbar kupa 2018”, pa tako i one karlovačkih mališana bit će dostupne u “live streamu” (te će ostati i zabilježene) na ovom eventu: https://www.facebook.com/events/2019855748278935/

Raspored utakmica (i propozicije turnira): Škola nogometa Varteks-Fotex

Praćenje uživo rezultata i tablica: https://www.meinturnierplan.de/showit.php?id=1519223838