NOVA VISOKA POBJEDA

Još jednom smo došli do rezultatski uvjerljive pobjede i odlično krenuli u proljetni dio 4. HNL Središte. Na Čavleku su seniori Karlovca 1919 rezultatom 4:1 (3:1) bili bolji od Dinama iz Odranskog Obreža u susretu 19. kola.

Sve je bilo riješeno vrlo brzo, postignuta su tri pogotka u samo 17 minuta. Seriju je otvorio Štefančić u 6. minuti prekrasnim neobranjvim udarcem lijevom nogom s ruba kaznenog prostora u desni kut gostujućih vratiju, a samo dvije minute kasnije uslijedila je izvrsna akcija u kojoj su Popovački, Štefančić i Turkalj nadigralu gostujuću obranu i servirali loptu Mamiću za prvijenac u plavo-bijelom dresu. Još jednom se Mamić u 17. minuti upisao u strijelce nakon kornera Štefančića, da bi gosti pred kraj prvog poluvremena, također nakon kornera, postigli pogodak preko Batinića u 44. minuti.
Nastavak nije bio toliko sadržajan, majstorija Novinića u 57. minuti nakon asistencije Veselića donijela je konačnih 4:1.

Igrali su: Demirović, Žitko (od 78. Beg), Mićunović, Turkalj, Štefančić (od 75. Turković), Novinić, Veselić, Strgar, Popovački (od 46. Konta), Mamić, Šprajcer (od 26. Marinić, od 46. Pahanić). Glatka i zaslužena pobjeda, unatoč izostanku čak osam igrača – nedostajali su Magdić, Šalić, Pausić, Rakocija, Grdić, Kladušan, Jaković i Cindrić.

U poretku trenutno smo na osmom mjestu, s 24 osvojena boda iz 17 utakmica. Slijedeće kolo gostujemo kod Samobora.