PRVE PROLJETNE POBJEDE U ŽUPANIJSKIM LIGAMA MLADEŽI

Mlade selekcije Karlovca 1919 odigrale su prve proljetne utakmice u županijskim ligama mladeži.

U 1. ŽNL za limače igrači trenera Stjepana Lucijanića nastavili su s pobjedama i u proljeće visokom pobjedom kod kuće nad Vatrogascem od 8:0.

U 2. ŽNL limača naša selekcija trenera Enesa Novinića je donijela bodove iz Duge Rese nakon pobjede od 6:1 u izuzetno teškim, “vaterpolskim” uvjetima. Na potopljenom terenu su mališani obje momčadi vrlo srčano igrali po vrlo hladnom vremenu praćenom kišom i vjetrom a dodatan je kuriozitet da je naš trener sudio nekoliko početnih minuta utakmice zbog kasnijeg dolasca suca!

U 1. ŽNL za mlađe pionire i pionire na Čavleku su ugošćene odgovarajuće selekcije Duge Rese. Mlađi pioniri trenera Ivana Kondića su pobijedili s 4:1 dok su pioniri trenera Matije Štefančića nakon vodstva od 2:1 nes(p)retno izgubili od ipak fizički snažnijeg protivnika koji je preokrenuo rezultat u 2:3 u posljednjih nekoliko minuta.