POVELI, PA STALI PROTIV ZELINE

Na žalost, seniori Karlovca 1919 pretrpjeli su prvi poraz u proljetnom dijelu sezone. U 21. kolu 4. HNL Središte poraženi smo od Zeline 1:2 (1:0), u utakmici s dva potpuno različita poluvremena.

Prvi dio proteklo je u potpunoj dominaciji Karlovčana, a uz postignuti vodeći pogodak propušteno je još pet velikih šansi. Strijelac za vodstvo bio je Turkalj u 29. minuti nakon što je Mamić praktički već izgubljenu loptu spasio i izborio korner kojeg je izveo Štefančić, a uslijedila je idealna asistencija Magdića za realizatora Turkalja. Međutim, u drugom dijelu sve se okrenulo. Zelina je preuzela kontrolu igre i stigla do preokreta golovima Ovčara u 64. minuti i Borovčaka u 83. s 11 metara.

Nastupili su: Demirović, Magdić, Mićunović, Turkalj, Štefančić (od 71. Grdić), Novinić (od 46. Konta), Veselić, Strgar (od 84. Turković), Pausić (od 46. Žitko), Šalić (od 66. Pahanić) i Mamić.

Slijedeće kolo donosi gostovanje kod Slunja. Igra se u subotu, 14. travnja od 16.30 sati.