PORAZ U SLUNJU

Na gostovanju u Slunju seniori Karlovca 1919 pretrpjeli su drugi poraz zaredom. U 22. kolu 4. HNL Središte Slunj je slavio s minimalnih 1:0 pogotkom Matovine u 45. minuti.

Bilo je to jedno od lošijih izdanja u posljednje vrijeme i naš suparnik iskoristio je ponuđeno. Unatoč svega, bilo je šansi za poravnanjem rezultata, ali izostala je prisebnost pri realizaciji. Itekako se osjetio izostanak nekoliko prvotimaca, posebice Novinića, Magdića, Žitka i Šalića. Nastupili su: Demirović, Grdić (od 46. Marinić), Mićunović, Turkalj, Štefančić (od 73. Turković), Veselić, Strgar, Pausić, Pahanić, Mamić i Konta.

U poretku smo pali na deseto mjesto, s 25 bodova iz 20 utakmica. Slijedeća ligaška obveza na rasporedu je već u srijedu kad gostujemo u Petrinji kod Mladosti. Odgođeni je to susret 16. kola, a počinje u 17.00 sati.