VRIJEDNI BODOVI U PETRINJI

Iz Petrinje se vraćamo s vrijedna tri boda. U zaostaloj utakmici 16. kola 4. HNL Središte seniori Karlovca 1919 slavili su protiv tamošnje Mladosti 4:2 (2:1). Domaćin je došao u vodstvo u 20. minuti preko Matića, da bi izjednačenje donio autogolom Živčić dvije minute kasnije. Novinić (33. min.) nam je donio prednost, ali poravnao je Dolovčak (54.). U posljednjih pola sata osigurali smo pobjedu golovima Mamića u 60. i Pahanića u 77. minuti.

Igrali su: Demirović (od 90. Majdandžić), Žitko (od 69. Pahanić), Mićunović, Štefančić (od 75. Horvatin), Veselić (od 87. Marinić), Strgar, Pausić, Šalić, Mamić (od 89. Beg) i Konta.

U poretku smo se podigli s desetog na sedmo mjesto, uz učinak devet pobjeda, 1 neriješeni rezultat i jedanaest poraza, te 28 osvojenih bodova. Slijedeća utakmica je opet gostovanje – u subotu od 17 satu kod Savskog Marofa u 23. kolu.