NOVA GOSTUJUĆA POBJEDA

Unatoč brojnim igračkim izostancima seniori Karlovca 1919 vraćaju se s nova tri boda osvojena na gostovanja u Savskom Marofu. U 23. kolu 4. HNL Središte susret Savski Marof – Karlovac 1919 završen je rezultatom 1:2 (1:1).

Rano smo poveli pogotkom raspoloženog Novinića u 4. minuti, ali na odmor se otišlo s neriješenim rezultatom nakon poravnanja iz kaznenog udarca s 11 metara za domaćine u 30. minuti, a strijelac je bio Pasarić. U nastavku pitanje pobjednika riješio je Štefančić pogotkom u 76. minuti. Igrali su: Vucelić, Marinić, Konta, Žitko, Beg (od 46. Štefančić), Pahanić, Grdić (od 46. Magdić), Veselić, Turkalj, Mamić (od 90. Turković) i Novinić.

Na tablici i nadalje smo na sedmoj poziciji, uz 31 bod iz 22 susreta. Slijedeća prvenstvena utakmica bit će prava poslastica – dolazak vodećih zagrebačkih Ponikvi u sklopu 24. kola, u subotu 28. travnja od 17 sati.