U 93. MINUTI PROPUŠTENA POBJEDA PROTIV VODEĆIH PONIKVI

Lider 4. HNL Središte zagrebačke Ponikve provukle su se s puno sreće i izbjegle poraz u 24. kolu na Čavleku. Susret Karlovac 1919 – Ponikve okončan je podjelom bodova, rezultatom 3:3 (3:2).

Prvo poluvrijeme obilovalo je uzbuđenjima. Rano smo poveli golovima Mićunovića (4. minuta) i Šalića (9.), ali Ponikve su se vratile preko Ćukelja (20.) i Katića (42.). Ipak, na odmor smo otišli s prednošću zahvaljujući pogotku Konte u 45. minuti nakon ubacivanja Štefančića. Puno šansi smo propustili, a ostali i zakinuti za nedosuđeni kazneni udarac nakon prekršaja nad Turkaljem u 53. minuti. U samoj završnici, igrala se treća minuta sudačke nadoknade, Štimac je poravnao na 3:3 i zadržao Ponikve na prvom mjestu ligaške tablice.

Igrali su: Demirović, Konta, Magdić, Mićunović, Turkalj (od 90. Šprajcer), Štefančić (od 79. Popovački), Veselić (od 66. Pahanić), Marinić, Pausić, Šalić, Mamić (od 87. Grdić -). U poretku i nadalje smo na sedmoj poziciji, uz 32 boda iz 23 susreta. Slijedeća prvenstvena utakmica je odrađivanja zaostatka iz 17. kola – dolazak drugoplasiranog zagrebačkog Jaruna, u utorak 1. svibnja od 17 sati.