PORAZ 4:2 OD POLETA

U utakmici 25. kola 4. HNL Središte seniori Karlovca 1919 poraženi su na gostovanju u Buševcu od Poleta. Domaćin je zaustavio pozitivan karlovački niz pobjedom 4:2 (0:1).

Na odmor između dva poluvremena su naši nogometaši otišli s rezultatskom prednošću, no sve se okrenulo u nastavku, posebice posljednjih dvadesetak minuta. Itekako se osjetilo neigranje znatnog broja standardnih igrača kao što su Novinić, Turkalj, Veselić, Žitko, Konta, Strgar, Pahanić, Grdić, itd. U vodstvo smo došli u 6. minuti preko Mamića i prvi dio bili puno bolja momčad. U nastavku uslijedila je golijada, Sučić je u 48. minuti bio prvi strijelac za domaćina, a u drugo vodstvo nas je doveo Šalić u 57. Kako se bližio kraj pali smo u igri i primili još tri pogotka – strijelci za Polet bili su Skrbin (74.), Zlodi (78.) i Sučić iz prestrogo dosuđenog kaznenog udaraca s 11 metara u 90. minuti. Prije toga Magdić je zaradio crveni karton.

Igrali su: Demirović, Jaković, Magdić, Mićunović, Štefančić, Popovački, Pausić, Šalić, Marinić, Mamić, Šprajcer (od 75. Turković). U poretku se nalazimo i nadalje na osmom mjestu, sa 33 boda iz 25 utakmica. Slijedeći prvenstveni susret dočekujemo Savu Strmec.