U FINALU KUPA SA OGULINOM

Nakon dva ligaška poraza konačno su seniori Karlovca 1919 u ovoj sezonu nadvisili Slunj. U pravi trenutak, u polufinalu županijskog kupa, bili smo bolji i slavili rezultatom 2:1 (0:0).

Nakon malo uzbuđenja u prvom poluvremenu, uslijedio je zanimljiv i bogat nastavak. Antonio Turkalj postigao je dva pogotka za pobjedu, u 71. i 76. minuti, a u međuvremenu za Slunj je strijelac bio Špelić iz kaznenog udarca s 11 metara u 74. minuti. Sastav koje je izveo trener Sanjin Lucianić bio je: Demirović, Jaković (od 86. Beg), Marinić, Žitko (od 46. Konta), Mićunović, Turkalj, Štefančić, Veselić, Pausić, Pahanić, Mamić.

Uvrstili smo se u finale i branit ćemo prošlosezonski naslov pobjednika županijskog kupa. Suparnik će biti Ogulin koji je bio bolji od Duge Rese nakon 0:0 i izvođenjem kaznenih udaraca 3:1. Termin finala bit će najvjerojatnije subota, 9. lipnja u večernjim satima.