PORAZ OD STUPNIKA

Iao se očekivalo više, s gostovanja kod posljednjeg Stupnika seniori Karlovca 1919 vraćaju se bez učinka, poraženi u utakmici 27. kola 4. HNL Središte. Domaćin je ovom pobjedom ostao u igri za opstanak u ligi i slavio 3:2. Karlovački strijelci bili su autogolom igrač Stupnika Vinko Buden, te Borna Pausić.

Brojni izostanci prorijedili su igrački kadar, pa je nedostajalo kvalitete i širine, a zaigrali su neki novi juniori, pa čak i kadeti. Bilo je ovo izdanje ispod očekivanja i zasluženi poraz. Igrali su: Demirović, Marinić, Magdić (od 71. Tutić), Žitko (od 71. Beg), Konta, Štefančić (od 71. Horvatin), Veselić (od 71. Grdić), Strgar, Pausić, Pahanić (od 71. Lukić), Mamić. U poretku se nalazimo na sedmom mjestu, sa 36 bodova iz 27 utakmica.

Slijedeći prvenstveni susret igra se već u četvrtak, 24. svibnja od 17:30 sati u kome na Čavleku dočekujemo momčad Gradića.