KARLIĆI I LIMAČI 2 PRVACI, MLAĐI PIONIRI NA KORAK DO NASLOVA, LIMAČI VODEĆI

Mlađi uzrasti NK Karlovac 1919 očekivano dominiraju natjecanjima u županiji.

Karlići 2009. godišta trenera Antonia Magdića su kolo prije kraja i matematički osigurali naslov prvaka ŽNL Karlića. U 15 od 16 susreta ostvarili su 14 pobjeda i samo jedan poraz od drugoplasiranog Ilovca te skupili 42 boda uz gol razliku 115:11. Dobru sezonu su imali i karlići 2 2010. godišta koji su kolo prije kraja na 4. mjestu (na kojem će i ostati bez obzira na rezultate u zadnjem kolu).

Limači 2 (2008.) trenera Enesa Novinića suvereno su 2 kola prije kraja osvojili 2. ŽNL limača s 13 pobjeda i jednim neodlučenim rezultatom (protiv drugoplasirane Korane) osvojivši 40 bodova uz gol razliku 108:12. U posljednjih 10-ak godina ova je generacija jedina neporažena 2 sezone zaredom, čemu je jedino bila blizu generacija 2007.

Upravo ta generacija limača 2007. godišta trenera Stjepana Lucijanića će u posljednjem kolu o prvaku 1. ŽNL limača odlučivati u direktnom dvoboju s Ilovcem.

Mlađi pioniri su proteklog vikenda pobjedom (1:0) nad izravnim konkurentom za naslov Ilovcem stigli na korak do naslova prvaka, te u zadnjem kolu trebaju samo potvrditi naslov protiv posljednjeplasiranog Vatrogasca. Ovaj naslov je vrijedniji tim više što prve momčadi mlađih pionira i pionira NK Karlovac 1919 igraju u 1. NL središte za mlađe pionire i pionire.