ŠEST BODOVA U DVIJE UTAKMICE

Odlično seniori Karlovca 1919 igraju u finišu ligaške sezone. U ovotjednom dvostrukom programu, protiv suparnika bolje plasiranih od nas, upisane su dvije vrijedne pobjede. U 28. kolu na Čavleku svladani su Gradići 3:2 (2:1), a nakon toga s gostovanja iz Mača kod Gaja vratili smo se s pobjedom 1:0 (0:0).

Protiv Gradića igrali su: Vucelić (od 89. Majdandžić), Žitko (od 84. Beg), Mićunović, Turkalj, Štefančić (od 86. Turković), Konta, Veselić, Pausić, Grdić (od 64. Jaković), Mamić, Šprajcer (od 46. Strgar). Nakon početnih 0:1 golom Hajduka (13. minuta) preokret su donijeli Mamić (21. i 45.), te Turkalj (55.). Vratar Vucelić obranio je u završnici kazneni udarac s 11 metara, da bi konačnih 3:2 postavio Župetić za goste.

Protiv Gaja pobjedu nam je donio u posljednje vrijeme sjajno raspoloženi Mamić pogotkom u 84. minuti. Sastav je bio: Demirović, Jaković, Pausić, Magdić, Pahanić, Beg (od 43. Štefančić), Mićunović, Veselić, Strgar, Mamić, Šprajcer.

U poretku se nalazimo na šestom mjestu, sa 42 boda iz 29 utakmica. Posljednji prvenstveni susret u sklopu 30. kola 4. HNL Središte igra se u subotu, 2. lipnja od 17:30 sati u kome na Čavleku dočekujemo Mladost iz Zaboka.